Инна А 19 июля 2018, 18:27
11.05.18 у мене було арештовані усі рахунки, постановою Державної виконавчої служби.
9.07.18 я звернулась до відділення банку, де відкрито мій зарплатний рахунок з проханням з зняти арешт з рахунку, на який нараховується заробітна платня, якою для забезпечення життєдіяльності себе та моєї сім"ї я не маю змоги користуватися. При цьому я принесла оригінал постанови ДВС ПРО ЗНЯТТЯ АРЕШТУ!!! із зарплатного рахунку, ДВС яка накладала арешт, що винесена була на основі ухвали суду про зняття арешту із зарплатних рахунків 19.06.18.
Спеціаліст відділення написала у відповідну службу банку запит, на який я отримала негативну відповідь: потрібно, щоб постанова надійшла в банк листом.
ДВС надіслала лист в банк ще 02.07. 18. Також лист ДВС про зупинку ВП та відсутність заборгованості по кредиту (я як поручитель) також терміновим листом було відправлено 10.07.18.
Що ще потрібно???? Які терміни вирішення цього питання!?
Я являюсь клієнтом Приватбанку з 2005 року. У мене не було жодних порушень!
Усі питання у суді та ДВС вирішені! Проблема поручительства по кредиту в банку вирішена! Відповіді по конкретним строкам чи алгоритмам цієї зараз вже моєї проблеми дізнатися неможливо!!!
Чи можливо самостійно занести необхідний ОРИГІНАЛ документу для термінового вирішення питання???
19 июля 2018, 20:06
Шановний Автор!
Надішліть, будь ласка, на нашу пошту help@pb.ua деталі ситуації, що склалася і Ваші контактні дані, щоб ми могли детально розглянути Ваш випадок і допомогти.
З повагою, ПриватБанк.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Неможливо зняти арешт із зарплатного рахунку!? Які строки розгляду цього питання?