Допоможіть у вирішенні питання

Бубон Олександра 19 июля 2018, 12:41
Прошу допомогти у вирішенні питання щодо кредитних канікул.
Я військовий Бубон Віталій Олегович, в мене є кредитна картка, але в певний час і за певних обставин я не міг погасити та вносити вчасно кошти.
Я вніс суму 36600, кредитна картка була на суму 42000, зараз ви відмовляєтеся у перерахунку відсотків та штрафів, зсилаючись на підписану заяву відмова від пільг.Але на той час я не користувався даною картою.Я захищаю свою державу, невже я не маю можливості на перегляд умов і надання пільг, адже ті відсотки, що нарахували у розмірі 10000 гривень вже не посилена ноша для нашої родини.Завжди можна знайти компроміс.Прошу розглянути моє питання, я не відмовляюся платити,і заплачу тіло кредиту в сумі 6000.А на карті з відсотками та штрафами 15000.
Будь ласка давайте вирішимо питання, бо прийде час і знову прийдеться їхати до ато.
19 июля 2018, 17:04
Шановний Автор!
Надішліть, будь ласка, на нашу пошту help@pb.ua деталі ситуації, що склалась, а також Ваші контактні дані, щоб ми могли детально розглянути Ваш випадок та допомогти.
З повагою, ПриватБанк.

Александр Андросов
Александр Андросов
19 июля 2018, 13:43
Государству плевать.
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
19 июля 2018, 16:05
Непонятно, вы вначале добровольно и официально отказались от кредитных каникул, а теперь передумали? Зачем отказывались?.. А вы пробовали официально обратиться в банк или только с звонарями и сотрудниками отделений общаетесь? Непонятно, что у вас в заявлении об отказе от льгот написано. Вы на кокой-то конкретный период отказались или вообще на все время проведения АТО?