Перешкоджання підприємницької діяльності, блокировка рахунків.

Artem Kulakovskyy 19 июля 2018, 0:47
Готовлю позов до суду на чудобанк приват банк. Начну розповідь про те як я будучи за кордоном на відпочинку в іспаніїї а саме на острові пальма де мальорка. Значить приїхав до отелю який бронював, на місці мав розрахуватись. І тут стається диво, неможу заплатити картою. Не проходить платіж. Йду до банкомату пробую зняти готівку і тут те саме. Гроші на балансі є а зняти неможу. Як вияснилось банк заблокував мою карту так як запідозрив такі дії щахрайськіми. Перед тим як їхати за кордон банк попередив що буду тривалий час за кордоном. Перед поїздкою жив в польщі. Дзвоню з номера який був в мене на той час, питаюсь вирішити з банком цю проблему. На що банк відповів ви телефонуєте з іншого телефону передзвоніть з привязаного до рахунку. Я був в шоці. Кажу немаю змоги зараз це зробити. Можете запитати мої дані чи по скайпу якось звязатись. За першу розмову в роумінгу заплатив 430 грн. Потім написав товаришу щоб поповнив мені мій номер з україни. Це був ранок 4-5 годин. Ледь вдалося зкимсь звязатись, в решті решт розблокували. От вам і банк. Міг би без грошей залишитись в іншій країні. Недавно сталась ситуація. Клієнтка відправила гроші за один товар не на рахунок а на картку. Був одни день не працювала телефонія. Ця клієнка не могла звязатись з нами по телефону і написала в банк скаргу на нас. Що на наступний день вона нам проце повідомила. Банк заблокував всі карти візичної особи моєї, також заблокував всі рахунки мого підприємця, та юридичної особи. Без всяких на те підстав. Належним чином не повідомивши мене про це. От такий чудо банк. Думаю цей прецедент не в одного мене такий. Це дзвіночок про те що як банк вже став державним, то вже можна робити що хочеш.
19 июля 2018, 16:51
Шановний Автор!
Перепрошуємо за завдані незручності.
Надішліть, будь ласка, на нашу пошту help@pb.ua деталі ситуації, що сталась, а також Ваші контактні дані, щоб ми могли допомогти у вирішенні питання.
З повагою, ПриватБанк.

MykolaA
MykolaA
19 июля 2018, 11:27
«приїхав до отелю який бронював» — з тексту не зрозуміло скільки «зірок» було на готелі? Доповніть, будь ласка!
Pasha2005
Pasha2005
19 июля 2018, 18:34
Угу, и запятые пусть правильно расставит — ведь это же главное!11

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Перешкоджання підприємницької діяльності, блокировка рахунків.