Мошенники ОЛХ

Григорий Принт 13 июля 2018, 16:19
Сегодня вот эта *** звонила с просьбой купить стабилизатор на ОЛХ
Лавров Сергей Иванович — 066 197 81 02
Проскуров Максим Викторович — 0957412103 (представился работником приват банка).
Говорит мы компания такая то такая то, хотим взять ваш стабилизатор
О цене договорились, он отправил «типо» деньги с юр счета и моя карта (физ лица) — не могла принять деньги.
Позвонил «представитель» банка приват, сказал сейчас все сделаем и т.д., смутило то что они сказали отправить с моей карты сначала деньги на другой счет.
Благо система безопасности привата не провела платеж.

Bobik7711
Bobik7711
14 июля 2018, 9:18
Вам то благо, а вот другие люди ноют что Приват блокирует карточки.Завтра Лавров Иванович будет жаловаться на приват.
sanch ☺
sanch ☺
15 июля 2018, 23:34
«с юр счета и моя карта (физ лица)» ни одна контора, в которой есть бухгалтер, не будет совершать платеж на «карту», как и покупать у физ. лица что-либо.
«смутило то что они сказали отправить» при этом Вы все же попытались :)
Roman1707
Roman1707
16 июля 2018, 16:26
Така сама ситуація трапилася 16.07.2018р. Мені подзвонили по оголошенню, щоб купити товар, який я продаю через ОЛХ (стабілізатор напруги). сказали, що готові оплатити з компанії повну суму наперед і щоб я відправив після цього товар. Пізніше передзвонила людина, представилася як співробітник Приватбанку і сказав, що кошти мені проблематично переслати, так як буде відправлятися від юридичної особи на картку фізичної особи, спиталися коли я буду біля банкомата, я відповів що орієнтовно в 19.00 год., на що мені відповіли що передзвонять і дадуть інструкції по отриманню коштів, через що я засумнівався що це співробітник Приват банку. Подзвонивши на гарячу лінію приват банку мені відповіли що дзвінок не здійснювався працівниками приват банку і швидше за все це шахраї. Номер тел. людини, яка представляла себе як співробітник приват банку 0957412103. Цей номер зафіксовано справжніми працівниками приват банку. Не ведіться на цей РОЗВОД. Тепер буду чекати на дзвінок в 19.00 год.