Оплата частинами, та миттєва россрочка

86298595 3 июля 2018, 9:53
Доброго дня!
Почну спочатку, рішив змінити телефон так як старому уви вже нічим не поможеш.
Значить найшов телефон, подивився про россрочку та оплату частинами, рішив оформити карту ГОЛД, менеджер з яким я розмовляв коротко мені сказав « вам доступний ліміт 50 000, прийдіть заберіть карту в вашому місті», потопав я до банку а замість 50к получив 2 зі словами що це багато (посміявся в душі), спитав менеджера банку «як підвищити ліміт?» на що почув, що треба провести операцію від 100 грн, провів-непомогло, далі думаю (обіцянка — дураку радість) візьму россрочку, як говориться гуляти так гуляти (телефон в той час вже приїхав і чекав на мене), і знаєтет що? — знову лажа, пише помилка системи ітд (оправдовування без конкретної відповіді), но я рішив не здаватись так швидко і поповнив кредитку на сумму першого взносу (2000 грн) втратив проценти за перевід і попробував ще раз. Вгадайте що наш любимий приват мені відповів при тому що грошей на карті вже в 2 раза більше? — помилка системи, тепер я розумію що цей банк не настільки чесний як я собі думав, буду закривати карту бо смислу мені з неї нема, з таким ж успіхом я як ідеальний кредитор, можу позичити в манівео де на секундочку ліміт в 10 000, а кормити карту яка «мертва» бажання нема. Дякую за увагу, хто прочитав? — запамятай, шо би тобі не обіцяли в приваті — це всього «слова». Ви правильно виразили пункт «нав‘язування послуг»
3 июля 2018, 19:02
Шановний Автор!
Приносимо свої вибачення за спричинені незручності.
Направте, будь ласка, на нашу пошту help@pb.ua деталі ситуації, що склалася і Ваші контактні дані, щоб ми могли допомогти у вирішенні питання.
З повагою, ПриватБанк.

R Юрий
R Юрий
3 июля 2018, 14:15
Можете взять кредит в манівео, но только проценты там увы вас разочаруют.
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
3 июля 2018, 14:45
С шарагами типа манивео лучше не иметь никаких дел — это же завуалированный грабеж! :) Ну, а игры с приватом под названием «Докажи, что ты достоин большего», вообще, не имеют никакого смысла.
3 июля 2018, 15:08
Не согласен. Да для того чтобы подключить услугу оплата частями и получить по ней кредитный лимит действительно нужно поплясать с бубном, доказывая какой ты обеспеченный кредитозаемщик. Здесь в помощь и депозиты в этом банке и зарплата через этот банк и справка о доходах и справка об имуществе (квартира, машина) и оборотная сумма по карточке (приход-расход) и бюро кредитных историй и много чего не ясного в плане как банк оценивает возможность возврата кредита. Получив кредитный лимит по Универсалке можно воспользоваться и услугой оплата частями подключив ее и получив лимит по услуге. Обычно на такие танцы уходит месяц, в ускоренном режиме неделя. Но оно того стоит. Вместо 500-700 % в манивео или швыдки гроши Вы получаете кредит под 0,01% на 5-6 месяцев в зависимости от условий и при добросовестном выполнении взятых на себя обязательств. Ошибка в системе может говорить что Вам или не предоставлен кредит по карте или Вы не правильно загружаете и подключаете услугу оплата частями.
3 июля 2018, 15:22
«но я рішив не здаватись так швидко і поповнив кредитку на сумму першого взносу (2000 грн) втратив проценти за перевід і попробував ще раз». — не совсем понял как Вы потеряли проценты за перевод денег на карточку, если перевод между своими счетами (с карточки на Универсалку) в приват 24 бесплатно и пополнение через терминал привата Универсалки — бесплатно, если Вы только не пополняли с карточки другого банка.
3 июля 2018, 16:41
За переводил между своими счётами и заплатил 70 грн комисси, 4 проц если не ошибаюсь на вход и выход, посчитало как обналичка
4 июля 2018, 10:22
Теперь понятно что на вход и на выход. Да если выводить с Универсалки то есть процент.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Оплата частинами, та миттєва россрочка