Це відділення закривають?

02.07.2018 року у 12:35, Я відвідала відділення Приватбанку вул.Двірцева 19.В відділенні 6 робочих місць (консультантів) на момент мого знаходження працював тільки ОДІН.На питання коли будуть працювати інші консультанти, нам відповідали працює тільки одін. Моя спроба зв'язатися з консультантом по телефону виявилася безнадійною (Телефони за якими дзвонила 3700, 0800 500 003, 056 71612 12, 092 900 00 02)В черзі до одного консультанта 14 осіб (Люди похилого віку що не мали можливості обміняти пенсійні картки, термін карток закінчився і люди залишилися без пенсії.).Обслуговування одного клієнта при мені зайняло 45 хвилин. Як можливо вплинути на роботу даного відділення? (Більш швидке і якісне обслуговування). 13:37 Я покинула відділення не отримавши ніяких послуг. Це відділення закривають? Або коли з'явиться можливість обслуговуватися в м.Краматорськ по вулиці Двірцева 19. отримувати якісні послуги.

2 июля 2018, 18:04
А вы очень сильно хотите там обслуживаться? :) Может есть смысл отказаться от некачественного обслуживания?
3 июля 2018, 9:07
Станіслав, Я би відмовилася :), але є такі послуги які на данний момент пов'язують мене з цим банком. Я розумію, що це важка робота, але якщо тебе влаштовує ця робота, ти зобовязаний виконувати її якісно .І не забувати, що працюєш з людьми. А то що тобі важко, все набридло, клієнтам це не цікаво.Мінус банку, що ні переймаються про своїх працівників і можливо ставлять їх в такі рамки праці. Дуже сподіваюсь, що мене почують і таких ситуацій бульш не буде.
3 июля 2018, 14:25
Лично мое мнение, что вы сами себе создаете ненужные проблемы, теша себя несбыточными надеждами. Но дело ваше.
3 июля 2018, 15:11
Підкажіть як мені вирішити мою необхідність скористатись цим банком?
4 июля 2018, 15:59
Лично я считаю, что лучше этим банком вообще не пользоваться — самый проблемный и мутный банк. Но дело ваше.