Порушення державним банком Законів України та Інструкцій НБУ

Маю на руках 200 грн монетами, які назбиралися у скарбничці, вирішив обміняти їх у відділені Приватбанку №1 в м. Кременчук (39600, м. Кременчук, вул. Першотравнева, 2-В). Прийшовши до відділеня та звернувшись у касу, отримав категоричну відмову здійснювати обмін монет на купюри. При цьому керівник відділеня та касир послався на якійсь внутрішній докумнет банку, яким обмежено зідійснення операцій у касі монетами не більше ніж на 10 грн. Мало того що відмовилися обміняти, так ще й відмовилися зарахувати їх на мій картковий рахунок.
Будь-які роз'яснення працівникам про те що вони такими діями порушують закон «Про банки та банківську діляльність » та Інструкцію «Про проведення касових операцій банками України» залишились безрезультатними. Поскаржитись за телефоном 3700 неможливо, оператор відмовився реєструвати скаргу «яку не перебачена формою банку». Така ситуація стосовно порушення законів та інструкцій державним банком є неприпустимою. Дуже обурений такою політикою банку.
PrivatBankQM 14 июня 2018, 19:46
Перепрошуємо за завдані незручності.
Уточніть, будь ласка, ситуацію що виникла та Ваші контактні дані в листі на пошту help@privatbank.ua, щоб ми могли розібратись в ситуації більш детально.
З повагою ПриватБанк

14 июня 2018, 19:27
У кассира нет места для хранения монет.Но Вы как законопослушный гражданин можете жаловаться куда Вам угодно :)
Не нравится обслуживание в одном банке — идите в другой, писульками и криками Вы политику банка не измените.
Mikhail Miroshnik
Mikhail Miroshnik
15 июня 2018, 10:23
Если есть шанс, что моя жалоба хоть-что изменит не только в банке, но и в этой стране, я этот шанс использую :)
А вы и дальше ищите «другой банк», «другие законы», «другую страну»… Удачи
DCLXVI
DCLXVI
16 июня 2018, 8:26
Банк не благотворительная организация, и не обязан предоставлять свои услуги кому быто ни было бесплатно, думаю что 50 грн. было бы достаточно.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Порушення державним банком Законів України та Інструкцій НБУ