Повернення коштів на карту

Доброго дня! Приват банк це просто ЖАХ!!! Раніше було все оперативно та зручно, а зараз просто…

Розраховувались картою приват банку в аптеці. Термінал відхилив платіж, а з картки за 4хв. було знято 4 рази кошти. Додзвонитись до оператора було не можливо, а після того як додзвонились пообіцяли поверути на протязі 5-7 днів, через декілька днів подзвонив оператор і сказав, що протягом дня буде вирішено питання, чекайте. В результаті повернення немає. Подзвонили знову, сказали, що від 45до120днів. Вибачте, але за 4хв. зняли, а повертати ніхто не хоче. Після цього випадку будемо переходити в інший банк і нікому не буду рекомендувати! P.S Ми є чоенами Gold клубу.
12 июня 2018, 17:16
Нам дуже прикро через незручності, з якими Вам довелося зіткнутися. Направте, будь ласка, на help@pb.ua Ваші контактні дані, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли перевірити інформацію і надати коментарі по Вашому питанню.

R Юрий
R Юрий
12 июня 2018, 13:19
У меня такое бывало, но возвращали деньги максимум через сутки.
Если найдете нормальный банк, напишите тут. Желательно чтоб банк был с большим количеством филлиалов. Заодно почитайте отзывы о банке тут :)
Toxa David
Toxa David
12 июня 2018, 14:04
Попробуйте написать сюда https://privatbank.ua/pytannya-skargy-propozytsij
svetlana1311
svetlana1311
12 июня 2018, 15:23
У меня было когда-то двойное списание при пополнении мобильного. Деньги, как и было обещано оператором, возвратились в течение 10 банковских дней.