кредитный лимит

Елена Тимошенко 15 марта 2018, 14:14
Отделение по адресу: Днепр, Набережная Победы, 20
Добрый день.
На нашем предприятии ООО «АВЛ-ТРЕЙД» был установлен кредитный лимит. После подачи отчетности (финансового результата) за 2017г 13.03.2018г на номер телефона пришло уведомление о снижении кредитного лимита
Но 14.03.2018г по непонятной для нас причины, кредитный лимит был обнулен (пришло SMS-уведомление).
При этом наше предприятие работает в основном с предприятиями — покупателями по условиям 50% предоплаты, оставшиеся 50% отсрочка платежа.
Просим возобновить кредитный лимит, либо пояснить причину обнуления кредитного лимита.
В случае не возобновления дружеских отношений с КБ «ПРИВАТБАНК» наше предприятие будет вынуждено обратится в другой банк.

С уважением Тимошенко

Наталія Наталія
Наталія Наталія
15 марта 2018, 17:02
Доброго дня! Вже майже місць часу не можу отримати відповідь на, здавалось би просте, запитання.По-перше, мене цікавить, чому нам не провели платіж на суму 10 955.76 грн 26.02.2018 року, якщо сума кредитного ліміту до використання становила 10963,00 грн???? В смс повідомленні чітко було вказано, що з 27.02.2018 року!!! (Не з 26.02.2018) наш кредитний ліміт зменшено з 200 000,00 грн до 95 000,00 грн! Також, хочу звернути вашу увагу, що ваші фахівці стверджують, що сума кредитного ліміту зменшилась до 95 000,00 грн вже з 26.02.2018р!!! хоча 26.02.2018р інші платежі було проведено за межі 95000,00 грн)!!! З цього абсурду виникає питання, а яким положенням чи порядком керується Приватбанк????? На підставі чого приймаються рішення і хто має взяти відповідальність, за не проведений платіж???? Але історія цим не закінчилась!!! «Хтось», назвемо його так,06 березня 2018 року, забрав нам кредитний ліміт взагалі. При цьому нас ніхто не повідомив, хоча на ці кошти ми дуже розраховували!!! І знову ж таки, ні рішення, ні повідомлення ні причини такого перерахунку ніхто не знає!!! Чому робили знов перерахунок кредитного ліміту 06.03.18 якщо від 26.02.18р місяць ще не минув? Виходить, що у Приватбанку, невідомий нікому «Хтось», на свій розсуд, не дотримуючись ніякого порядку,інструкцій і тд.приймає рішення відносно встановлення кредитного ліміту і проведення платежів??????
Р.S Прошу в найкоротший термін надати пояснення відносно ситуації що склалася!!!
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
16 марта 2018, 15:52
Ой, боюсь, что вы, вообще, не сможете получить никаких объяснений ни в какие сроки! :) Попробуйте отправить официальный письменный запрос в банк на один из официальных адресов. Так может что-нибудь и ответят. А на смс можете не ссылаться — это не документ. Смски не имеют юридической силы, им верить нельзя! :)
Bura Tin
Bura Tin
15 марта 2018, 17:32
Приват руководствуется одним. На чем Вас обмануть.
10000 отзывов по привату на этом сайте.
Вы почитайте повнимательнее.

Мои рекомендации закрыть счета.
И плюнуть на этот кредит. Потом юристам и докторам больше заплатите.

Уж поверьте моему горькому опыту.
Приват был и остается пирамидой.