За кордоном без грошей! це легко завдяки Приват Банку!

victorB 12 марта 2018, 14:27
Чи знаєете ви, що будь-яка людина з вулиці може заблокувати вашу картку знаючи просто її номер? Для цього треба просто зателефонувати на гарячу лінію і сказати, що знайшли картку і шоб її заблокували! і все! Вас НЕ ПОПЕРЕДЯТЬ! шо хтось знайшов картку і чи можна блокувати! ні! ви просто будете з карткою і БЕЗ ГРОШЕЙ!
І єдиний спосіб розблокувати це… ні не просто написати чи подзвонити чи зайти на приват24 і тд… а потрібно зробити НОВУ КАРТКУ!

приємного відпочинку…

12 марта 2018, 18:23
Лёгким движением руки, однако.
А вот в чате Привата у меня фото найденной карты попросили, да ещё и авторизоваться пришлось.
12 марта 2018, 18:58
Отзыв хороший, но есть вопрос. Откуда человеку знать номер вашей карты? Доверяете мошенникам? Молодец. Не надо карточки терять и все будет нормально
victorB
victorB
13 марта 2018, 21:01
1. якшо знайшли карту і повідомляють по гарячій лінії, і її блокують. Нашо!? може легше прислати по смс телефон того хто знайшов? в очах приват банку це виглядає так, «я знайшов карту, терміново заблокуйте, а то всі гроші заберу»
2. треба елементарно повідомляти про такі речі! або хоча б легко розблоковувати, а не робити нову!
14 марта 2018, 8:40
1. А где то Вы видели, чтобы какой то Петя нашел на улице карточку Привата, позвонил по телефону и ее заблокировал. Хотя бы если она имеет имя Ваше. А просто так ради чужой карты звонить в Приват да из за границы?.. Был такой случай человек забыл в банкомате карточку, забрал деньги и ушел, другой человек ее вынул и выкинул в мусорку
2. Кто должен «повидомлять»?
224ng
224ng
15 марта 2018, 9:05
Не «Петя», а я особисто. І не на вулиці, а у себе в квартирі. І не одну, а кілька.
15 марта 2018, 13:03
То вы пишите что потеряли ее за границей, теперь у себя в квартире. Определитесь где она находилась?
16 октября 2019, 15:42
Ну почему же, бывает и такое, только я не Петя, а Паша. Нашел карту Приватовскую, написал в чате, попросили авторизоваться и её сфотографировать, потом её заблокировали.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / За кордоном без грошей! це легко завдяки Приват Банку!