Приватбанк краде гроші у клієнтів

elena7775 4 января 2018, 20:41
03.12.2017 року з 23.15 до 23.20 в мене вкрадено з моєї кредитної банківської картки Приватбанк «Універсальна» № 5168-7555-2599-9138 кредитні кошти та здійснено несанкціонований переказ грошових коштів в розмірі 7500 руб з конвертацією по курсу 0,47 грн. усього 3525 грн., чим спричинено мені матеріальної шкоди на зазначену суму.
Без мого відома та без запросу підтвердження смс паролю банком за попущенням Служби безпеки Приватбанку в 23.15 почали приходити смс оповіщення, що з мене знімаються кошти в рублях, при цьому комп’ютер у мене було виключено, за кордон не виїзжала.
В 00.30 4 грудня я визвала поліцію заяву про порушення кримінальної справи про крадіжку ЕРДР за №120705023000123.
Карта «Універсальна», (номер карти ) була при мені, ніяких СЦВ коду та пін коду нікому не сповіщала.
З 23.15 до 23.20 я намагалась додзвонитись до служби 3700 Приватбанку – мені ніхто не відповів. В мене деталізація рахунку за мобільним номером Водафон 066-385-68-16 – цей номер був прив’язаний до моєї карти «Універсальна», де чітко видно всі мої вихідні дзвінки в Приватбанк 3700 за період з 23.15 до 23.20.
В 23.20 все таки заблокувала карту та нарешті мені додзвонилася служба 3700, я сповістила оператора про злочин, оператор Олег повідомив мені, що зареєєтрував заявку про крадіжку в 23.50, обіцяв що мені передзвонять фахівці протягом 5-7 днів СБ банку.
4 грудня 2017 року я декілька раз дзвонила в службу 3700, Оператор зареєструвала заявки під номерами №11306282 Гроші Приватбанк дозволив вкрасти на російський сайт Аvito.ru Moscow за якісь рекамні послуги які я не замовляла.

АНАЛОГІЧНА СИТУАЦІЯ У ЛЬВОВІ БУЛА У ГРУДНІ 2017

https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/101456/%C2%AB%3Ca/ але гроші Приватбанк вернув таки багато реклами проти нього було
5 января 2018, 9:29
Доброго ранку!
З Вами раніше спілкувався співробітник і надав відповідь, що створені претензійні роботи, термін розгляду яких становить від 30 до 180 днів. Так само з Вами було погоджено, що відповідь від Приватбанку буде відправлено на електронну пошту, яку Ви надали. Додатково для розшуку шахраїв, радимо звертатися в правоохоронні органи.
З повагою, ПриватБанк.

4 января 2018, 21:54
Пора вводить уголовную ответственность за клевету
elena7775
elena7775
5 января 2018, 18:50
Все клевещут на вас Приватбанковский бот, один Приват ни при чем — 1000 человек просто клевещут, не пишите ерунду, у нас все факты подтверждены
6 января 2018, 5:52
Факт подтверждения кражи у вас денег именно ПриватБанком — в студию!
Анекдот в тему.
Разговор двух приятелей:
— Ты знаешь, у меня недавно машину угнали.
— Да ты что, а ты в полицию звонил?
— Звонил, конечно.
— И что?
— Они говорят, что они не угоняли.
Алексей Клименко
Алексей Клименко
5 января 2018, 8:24
Это не единичный случай. Ниже мой отзыв о привате «Безопасность при работе с приват», идентичная ситуация. Только даже СМС о списаниях не получил