Приватбанк вкрав кошти з картки

Андрей Олегович 29 ноября 2017, 14:08
16.11.2017 р. о 19.13 на мій номер телефону надійшов дзвінок від Приватбанку (номер (092)7161131). Автовідповідач повідомив мене про спробу зняти гроші з моєї картки на суму 2500 грн. (без урахування комісії). Автовідповідач запропонував підтвердити операцію зняття, натиснувши «1» або скасувати її, натиснувши «2». Сумніваючись в автентичності дзвінка, я перервав його, натиснувши клавішу закінчення дзвінка, та не натискав ані підтвердження, ані скасування операції. Далі я одразу зайшов до свого облікового запису в системі «Приват-24» щоб перевірити стан свого рахунку. Я побачив що з моєї картки були здійснені перекази коштів на суму 95 грн. та 2500 грн. (плюс комісія) через систему Приват-24 на рахунок невідомої мені фізичної особи. Списання відбулось за 2 хвилини до мого заходу. Далі в додатку Приват-24 для iOS я заблокував мою картку в 19:16 та зателефонував до служби підтримки банку 3700 та повідомив про те що сталося.
Від співробітника банку я дізнався, що був здійснений ще один несанкціонований переказ на суму 16000 грн. (плюс комісія). Платіж був здійснений під час моєї розмови з представником служби підтримки (згідно виписки по картці — в 19:18) Тобто в той час коли картка вже 2 хвилини була заблокована. Оператор повідомила що прийняла мою заяву. Зверненням до служби підтримки банку наступного дня я дізнався що ніяких звернень в службу безпеки зареєстровано не було.
Я підозрюю банк тому що:
1) я не давав дозволу на переказ коштів по телефону
2) операція за списання коштів на суму 16000 грн. була проведена в 19:18, в той час коли картка вже була заблокована в 19:16;
3) працівник служби підтримки не передав моє звернення до служби безпеки одразу, не дивлячись на моє миттєве звернення (останній переказ був під час розмови зі співробітником), був час заблокувати картку зловмисника, що дає підстави підозрювати цього працівника у зв’язках зі зловмисниками.
Сьогодні мені повідомили що 16.11.17 в 19.13 мені ніхто не дзвонив. Взяв роздруківку дзвінків. Це дно
29 ноября 2017, 16:49
Шановний Автор!
Надішліть, будь ласка, на нашу пошту help@pb.ua деталі ситуації, що сталась, а також Ваші контактні дані, щоб ми могли детально розглянути Ваше питання та допомогти.
З повагою, ПриватБанк.

Bura Tin
Bura Tin
29 ноября 2017, 15:40
Без материальных доказательств ничего не докажете. Должны быть материальные доказательства. Иначе будете виноваты исключительно Вы. Никогда не ждите от примата 1. честности, 2. решения Вашего вопроса на Вашу пользу.
Почитайте тут отзывы внимательно, чтобы понимать в какое болото вляпались.
Андрей Олегович
Андрей Олегович
29 ноября 2017, 16:06
У меня есть все выписки, когда и кто мне звонил, дата и время заявки на блокировку карты, доказательства списания денег после блокировки и т.д. Одним словом, я уже попросил их сам чтобы они на меня иск написали, будем в суде разбираться — другого способа не вижу (и на киберполицию не надеюсь)
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
29 ноября 2017, 19:13
Кого попросили иск подать на себя — неизвестное вам физлицо или банк? Какие основания для иска? :) Если украдены ваши деньги или деньги с вашего кредитного счета, то это вам нужно инициировать расследование и возбуждение уголовного дела. Вы же пострадавший!
Владимир  Решетников
Владимир Решетников
29 ноября 2017, 23:26
Мою карту заблокировали только через СЕМЬ дней после звонка на 3700! А заявления в полицию и киберполицию обязательно! Найдите толкового адвоката!!! Удачи!
29 ноября 2017, 21:00
Напишите еще письмо в ПБ, отправьте заказным с уведомлением. А иначе вам в суде будет вопрос: а какие способы решения вопроса с банком вы предприняли в досудебном порядке?
30 ноября 2017, 10:30
Списание в 19:18 они вам объяснят, что звонок начался в 19:16, но пока вы представились, пока описали ситуацию, пока сотрудник заходил на нужную страницу для блокировки, — это все заняло больше двух минут.
А еще, что в 19:18 произошло само списание, что является завершением операции. А сама операция мошенников была проведена немного раньше, когда ваша карта была еще не заблокирована.

Так что на этом моменте концентрироваться особо не нужно. Ибо по этому эпизоду ПБ развернет свои доказательства и заведет суд в сторону от сути. Акцентируйте на главных моментах, а именно на несанкционированном списании ваших средств и что вашей вины в этом нет, следовательно это ответственность ПБ
24 декабря 2017, 0:02
ПриватБанк вкравпенсію з пенсійної картки.
12.12.2017р. я — пенсіонер — дізнався, що 11.12.2017р. вкрали гроші з https://privat24.privatbank.ua нібито на «Рекламні послуги WWW.AVITO.RU, Moscow», гроші зняті 11.12.2017р. в 18.37, 18.39,18.41.18.42 в мене з пенсійної карточки Gold 5168742701461224 викрадено 470.01 + 940.03 + 705.02 + 940.03 = 3055,09 грн. = 6500 руб. Хотіли зняти 10000 руб. (РФ), але в мене був встановлений ліміт privat24 на 3000 грн.
Я ніякої реклами не замовляв, 11.12.2017р. банківською карткою не користувався, з ПриватБанку на мій телефон дзвінків (про дозвіл на зняття коштів) — не було, ці платежі я не робив…
Претензії до ПриватБанку зареєстровані за тел. 3700 та у відділенні,
№№: 511137, 541140, 541143, 541144.
Звернувся в Кіберполіцію.
Картку анулював та видана інша…
15.12.2017р. з банку подзвонила дамочка та заявила, що то я комусь дав дані з своєї пенсійної картки для перерахування коштів з їх терміналу…
Явно крадуть гроші клієнтів персонал – в т.ч. «безпека» — цього банку, … коли вам видають картку то фотографують, користуються базою клієнтів…
Отож, щоб хоч якось зменшити ймовірність викрадення грошей з картки, — зменшити ліміти…
24 декабря 2017, 0:03
Служба поддержки Avito < support@avito.ru > Агент піддержки 22.12.2017, 01:39
Сергей, средства были отправлены на банковскую карту, которую Вы указали в заявлении. В чеки она не указана.

По тел. 3700 з Приватбанку заявили, що повернення грошей буде до 60 днів. Отож, злодії з Приватбанку гроші пенсії вкрали за пару хвилин, за кілька днів кацапи повідомили, що гроші повернули, але Приватбанк буде користуватись моєю вкраденою ним же пенсією «до 60 днів» і чи повернуть — невідомо.
24 декабря 2017, 13:39
Навіщо ви вживаєте слово «кацапи» в своєму повідомленні? Навіть тут не можете обійтися без «русофобії». Дуже прикро.
Не здивуюся, якщо вам повідомлять з Привату, що то, ймовірно, особисто Путін вкрав ваші гроші. І це буде саме те, що ви й хотіли б почути…
24 декабря 2017, 14:48
Можете цілувати ворога окупанта куди хочте, а я козлорилих скотів буду називати так, як вважаю за потрібне…
25 декабря 2017, 11:16
Якось дивно, що ви так швидко перебороли себе і пішли на співпрацю з «ворогом окупантом», одразу почали спілкуватися з «козлоргими скотами», шукаючи в них допомоги. І все це за якісь гроші…
Тобто гонору вистачає лише на дешеві образи.
27 декабря 2017, 17:51
Після реклами шахраї приватбанку вкрадену пенсію повернули. Але не надають дані, хто вкрав гроші з пенсійної картки, яким чином вкрав без паролів та ін. даних, ще й з перевищенням ліміту.
24 декабря 2017, 0:04
27 декабря 2017, 17:51
3 февраля 2018, 10:28
Отримав відписку Приватбанку від 23.01.2018 р. №20.1.0.0.0/7- 20180106/230 на 11361 від 06.01.2018 р. 11/12/2017р. за Вашим картковим рахунком був здійсненний переказ коштів. При здійсненні переказу були коректно введені​ номер Вашої картки, термін її дії та CVV2код. Грошові кошти за даними операціями були повернені 22/12/2017р. на Вашу картку 5168********1224.
Отож, злодії Приватбанку брешуть, що то клієнт перевів гроші на рекламу козломордого окупанта і вони типу «не при делах».
Явно гроші крадуть покидьки персоналу та так званої «безпеки» банку, яким відомі всі атрибути картки клієнта. Тепер відбріхуються.