Добра справа

Slavalakiichuk 20 ноября 2017, 16:43
Отделение по адресу: Киев, Кирилловская улица, 104А
Відповідно до нормативних документів, особа, якій виповнилося 25 років має оновити свої персональні дані в банку. У зв‘язку із зміною прізвища мені необхідно було змінити паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Так як фактичний строк виготовлення паспорта не зовсім збігається із заявленим, я не змогла вчасно подати ці документи до банку, в результаті чого мені заблокували всі рахунки. Оскільки я стороник зберігати кошти на картці, а не готівкою, то лишилась грошей практично на місяць, а дата видачі паспорта ніяк не наближалась. Усі спроби вмовити оператора розблокувати мені картки були марними і я вирішила зробити це останній раз! Прийшла у відділення і пояснила ситуацію. Співробітник банку дуже приємна, ввічлива дівчина, спробувала щось зробити, але і її спроби не були вдалими. Тоді вона запропонувала зв‘язатися із оператором управління (вищою ланкою, певно) і мені зателефонували. Я знову пояснила ситуацію і після вияснення деяких даних, спроба була також невдалою. На питання як мені жити три місяці без зарплатні, відповіли позичити у когось із друзів чи близьких!!! Але на ранок мені прийшло повідомлення, що мої картки розблоковано!!! На жаль, я не можу подякувати комусь особисто, тому пишу цей відгук, щоб люди знали, що є на світі добро)) дякую!!!

ElenaUd
ElenaUd
20 ноября 2017, 19:00
Простите, а за что Вы их благодарите? За то что прямым текстом послали? Или за 3 месяца без зарплаты понравилось?
А А
А А
21 ноября 2017, 12:23
Очевидно, что благодарность девушке из отделения, которая сделала все возможное, чтобы помочь.