Свавілля

Shahmatist 19 ноября 2017, 12:23
Нещодавно отримав переказ на карту. Наступного дня ці кошти були забрані з моєї карти Приватбанком без мого відома і без моєї згоди. Банк повідомив мене, за моїм запитом, що відправник попросив банк повернути ці кошти, нібито помилково переказані. Чому банк зробив це — самостійно «похазайнував» в картці свого клієнта — не повідомивши мене і не запитавши моєї згоди до сих пір залишається не відомим. За що я отримав ті кошти банк в мене не цікавився, чи надавав я послуги за ці кошти, чи відправляв я товар за ці кошти також банк не цікавився. Просто забрав ці кошти з моєї картки бо його попросили. На теперішній час питання ще відкрите але відповіді не маю. Куди ще надавати скаргу ще не знаю, але толку від гарячої лінії зовсім немає. Таким чином зявляються сумніви в зберіганні своїх коштів в даному банку.
19 ноября 2017, 15:53
Направте, будь ласка, на help@pb.ua Ваші контактні дані, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли перевірити інформацію і надати коментарі по Вашому питанню.

kopot220
kopot220
20 ноября 2017, 7:08
Друже Shahmatist. еще со времен Бени Прихват банк вводил своими беспридельными поступками в нокаут своих клиентов, Вы сейчас хотите объясняющих ответов на вопросы «чому банк зробыв це »? Гарантировано — ответов не будет, это в шахматах многоходовачки продуманные, а у решал в банке все просто, ход один и сразу мат клиенту, а в случае сильной настойчивости обворованного есть заготовки ответов «клиент- мошенник, комерс, отмыватель лове »
Прихват банк кроме работы с банковскими продуктами еще выполняет функции следователей, прокуроров, судьей и для того, что бы вцепить Вам ярлычок мошенник у упомянутых структур уходят месяцы, а у СБ банка на счет «раз» и клиент без денег, асоцеален, редиска.
На поставленные Вами вопросы ответы годами ищут тысячи бывших клиентов Приватбанка.
Успехов
Shahmatist
Shahmatist
21 ноября 2017, 16:51
Да, я уже получил ответ от Привата. Если коротко то я должен доказать что те деньги мои). Почему они решили что те деньги не мои они доказывать не обязаны. Это ппц. Думаю что больше 50грн на телефон в банке хранить рисковано.