Ставши жертвою шахрая, мене самого зробили шахраєм.

Pviktorp 7 ноября 2017, 8:42
Зовсім недавно став клієнт цього банку. А все тому що мені запропонували підробіток так би мовити. Чоловік який зателефонував мені відгукнувся на моє оголошення про пошук роботи. Суть в тому що він, за його словами є гравцем в БК, робить ставки на спортивні події, і так як йому «ріжуть ліміти» йому потрібна людина на картку якою будуть переводити кошти за певний відсоток. Трохи подумавши я все ж погодився, так як цікавився букмекерськими конторами раніше і знаю що це таке.
Завів картку привата для цього. Все нормально десь місяць мені на карту приходила певна сума коштів, яка саме вона повина бути він мені називав. Якогось підступу я тут не міг запідозрити. Скидав йому на рахунок бк, одного разу на номер телефона.
Одного дня мені подзвонили з привата, якась дуже груба жінка і почала розповідати про якийсь ноутбук. І те що моя картка замішана в шахрайських діях вже третій випадок. Нічого мені розповісти толком не дозволили, просто грузили і давили на психіку.
Після чого я пішов в найближче відділення і там розповів про всю ситуацію, навіть дав номери тієї людини що дзвонила мені. Заповнив заявку і сказали чекати, близько 5-7 днів.
Перетелефонували вони навіть раніше через 2. Але сказали те Зовсім недавно став клж саме і якщо хочете звертайтесь в поліцію.
Моч провина очевидна. Але є питання.
Питання 1. Чому мені не повідомили про перший випадок? Ось це саме дике було, три випадки шахрайства а мені сказали лише на третій. Може я не маю доступу до неї чи ще щось. Навіщо чекати аж стільки.
Питання 2. Чи є сенс писати заяву в поліцію? Я навіть не впевнений що це дійсно так, адже мені не сказалии яка сума і коли саме була проведена шахрайські операції. І що саме дивне номери того чоловіка досі є дійсними (може він просто впевний що його не знайдуть або він дійсно правий).
Питання 3. Багато таких як я?
Мені якось все рівно що там в мене залишились гроші, там їх не так багато. Просто шкода тих що може попастись як з одної так з іншої сторони.
Буду вдячний за відп

7 ноября 2017, 9:02
«Питання 3. Багато таких як я?» — зразу пригадалася «Песня кота и лисы (Приключения Буратино)». Слова знайдете самостійно. Там буде відповідь на всі питання.
7 ноября 2017, 9:59
Тут еще вопрос есть. Куда будет писать отзыв человек, если пострадавшие обратятся в полицию?
>> Мені якось все рівно що там в мене залишились гроші, там їх не так багато.
Не исключено что придется пострадавшим вернуть все что поступало на картоку.
>> коли саме була проведена шахрайські операції
Это капец какой-то :( Все Ваши операции были мошейничеством. Подается объявление о продаже на olx (у Вас там был один из случае ноутбук), возможно даже от Вашего имени, требуется предоплата, которая переводится ВАМ на карточку. Вы, переводите деньги дальше, при чем так, что узнать кому невозможно. Все. Точка. Ноутбука реально нету, контактов продавца нету, кому Вы перевели деньги неизвестно, крайний Вы. Как минимум придется компенсировать покупателю потерю, как максимум я даже не знаю.
7 ноября 2017, 10:42
«как максимум я даже не знаю.» — уголовное дело, следствие, суд, приговор.
7 ноября 2017, 10:51
Справа в тому що банк більше нічого і не сказав. Чи писали на мене заяву, і що саме хоче потерпіла сторона. Мене просто поставили перед фактом і все.
А контактний номер людини яка можливо і є аферист залишився не змінним.
Чи повині мені повідомити якщо є на мене кримінальна справа? Чи мене просто одразу в суд визвуть?
7 ноября 2017, 10:59
Ну, банк тут вообще не причем. Он тупо заблокировал карточку на основании поданной заявки от клиента (как я понял, их несколько). В правилах и в договоре прописана такая возможность в случае, если есть подозрение в мошейничестве. А дальше только правоохраничельные органы что-то могут сказать.
Лично мне было бы стремно в такой ситуации тупо сидеть и ждать каких-то вызовов, где меня уже когда вызовут, то с большой вероятностью уже поставят перед фактом, что я назначен крайним. Думаю, лучше по этому поводу хотя-бы проконсультироваться с кем-то из органов.
7 ноября 2017, 11:12
А з ким саме можна проконсультуватись? А то не хочеться через таке мати справу в суді. Знайомих в органах немає.
Та мені самому стрьомно, я б зараз не писав би тут якби не хотів виправити ситуацію.
7 ноября 2017, 11:27
РОВД, сразу можно проситься к следователю :)
7 ноября 2017, 10:54
І на скільки я знаю то в БК йде реєстрація на ім'я і номер. Так що при бажані можна визначити контакти особи
7 ноября 2017, 11:00
А для этого нужно обратиться в полицию.
Хотя, я сомневаюсь, что там прямо паспорт проверяют.
Да и это уже тема другого форума.
7 ноября 2017, 11:01
Та і як він виводив, на яку карту теж можна дізнатись якщо провести розслідування.
7 ноября 2017, 11:04
WM, Яд, другой такой-же посреник как и Вы,…
7 ноября 2017, 11:17
І ще цікавить чи може банк допомогти зв'язатися з особою яка поскаржилась?
7 ноября 2017, 11:29
Ну, это точно можно узнать только в банке. Напишите вопрос с описанием ситуации здесь на сайте, но только не в отзывах, а в «Вопросы банку». Возможно даже лучше прямо сразу в личку к ним постучаться.
7 ноября 2017, 12:12
«Чи повині мені повідомити якщо є на мене кримінальна справа?
Чи мене просто одразу в суд визвуть?» — не панікуйте. Підбийте баланс. Оцініть масштаб афери. Загальна сума. Кількість платежів. Якщо ошукано багато людей на невеликі суми, то навряд чи хтось буде подавати заяву до поліції. Без заяви потерпілих справу не відкриватимуть. А без відкриття справи головну персону ніхто розшукувати не має повноважень.
Будете крайнім — відбувайлом. Повернете кошти, тим хто звернеться через банк. Але це все неофіційно, за власним бажанням.

7 ноября 2017, 12:14
А я бы написал заявление даже из-за небольшой суммы :) Сейчас реально много развелось кидал, нужно хотя-бы попытаться с ними бороться.
7 ноября 2017, 12:23
Ну дивлячись що вважати великою сумою. Найбільше що мені надходило це 5000 тобто можливо це і був той ноутбук. А в основному були набагато менше.
7 ноября 2017, 12:38
Да зачастую то и просят оплатить наперед только стоимость доставки в обе стороны, это 50-100грн.
7 ноября 2017, 12:32
>> Будете крайнім — відбувайлом. Повернете кошти, тим хто звернеться через банк.
>> Але це все неофіційно, за власним бажанням.
Т.е. Вы считаете что даже не стоит и пытаться найти и наказать настоящего кидалу? И топикастеру остаться в статусе терпилы? Т.е. если уж совсем повезет, то отделается только блокировкой в привате. Если повезет меньше, то порешает за свой счет напрямую с потерпевшими, чтобы они не писали заявления?
7 ноября 2017, 13:23
«Т.е. Вы считаете что даже не стоит» — не передергивайте!
Я не даю рекомендаций, я озвучил возможный вариант, Всю картину ТСы здесь не приводят, а часто умышленно утаивают.
Ferrari  Александровск
Ferrari Александровск
8 ноября 2017, 0:05
.Вот уж любители халявы, и сам попался и людей подставил на деньги. Это называется сообщник и статья УК соответствующая. Где правда, брат!!! Разбираться в полиции будут и если кидалу не найдут, то откидывать ласты на Канарах будет сообщник. Легкие деньги к добру не приводили никогда.Как приходят, так и уходят. Эх дядя, дядя. Не повезло же Вам.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Ставши жертвою шахрая, мене самого зробили шахраєм.