Oksana1403 22 октября 2017, 14:59
Я ніколи не являлась клієнтом вашого банку і не збираюсь, досить надзвонювати по сто разів на тиждень. Робот в тел. режимі по кілька разів на день надзвонює від Приватбанку пропонуючи картки голд і так далі! Ви що там неадекватні! Будь-ласка розберіться із цим нахабством а то так прйдеться номер міняти спокою немаю!!!
22 октября 2017, 15:16
Доброго дня!
Нам дуже шкода, що у Вас склалася негативна думка про банк. Надішліть, будь ласка, на help@pb.ua або особистим повідомленням опис ситуації та контакти для зв’язку, щоб ми могли розібратися та вирішити питання, що виникли.
З повагою, ПриватБанк.

sanch ☺
sanch ☺
22 октября 2017, 18:31
С роботами должны общаться роботы, т.е. автоответчик или внесение в черный список.
Oksana1403
Oksana1403
22 октября 2017, 20:26
Хороша порада я б із радістю поставила в чорний список, але дзвонять із різних номерів, тільки за сьогодні три різних номера
23 октября 2017, 0:00
Озвучьте пожалуйста эти три номера — может и нам пригодяться пополнить «чёрный список»…
19ALEX62
19ALEX62
22 октября 2017, 21:41
Очередной троль, с фэйковым негативным отзывом и сегодняшней регистрацией на сайте!

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Ніколи не залишала відгуків, але тут вже край мене Спам від Приватбанку вже достав!!!