Жахливе обслуговування

HOLLYW 14 сентября 2017, 21:34
14.09 о 3 годині прийшла у відділення на Срібнокільскій 24. Єдине гарне враження було від співробітниці по юридичних справах, яка піддійшла до наступного клієнта, вибачилась за затримку та попросила зачекати ще 10хв. У двох співробітників по фізлицям наче йде гра у футбол. Дівчина відмовилась обслуговувати та переправилила до іншого співробітника, мотивуючи це тим, що вона цим не займатися. Інший співробітник тягнув час з клієнтом, вже встиг пофліртувати та набриднути самому клієнту. Коли він відпустив клієнта, він підійшов до черги з 5 чоловік (десь 3 не витримали та пішли), оголосив що в нього обід та пішов собі. Так я втратила годину свого часу. До іншого банку було 5 хвилин, а через 15 моя справи були зроблені, а я задоволена моїм новим банком.
15 сентября 2017, 15:16
Шановний Автор!
Приносимо свої вибачення за доставлені незручності.
Направте, будь ласка, в особистому повідомленні Ваші контактні дані, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли перевірити зазначену Вами інформацію і надати зворотний зв'язок.
З повагою, ПриватБанк.

VladimirGold
VladimirGold
14 сентября 2017, 23:47
«И жили они долго и счастливо».
Рад за вас, хоть один отзыв с хеппи-эндом, в лучших традициях Голливуда (и соответствует вашему нику).
То, что человек пошёл обедать, оставив очередь из пяти клиентов — правильно и сделал. Поток клиентов целый день. Что же ему теперь — не обедать? И заработать себе через несколько месяцев кучу болячек? Вы о нём о потом будете заботиться? Людьми нужно быть, прежде всего. И понимать, что человеку нужно поесть, да и в туалет сходить тоже нужно.