Банк не для людей.

Oleksandr Kirkov 7 сентября 2017, 15:44
Довгий час користувався послугами банку і був задоволений якістю роботи. Сьогодні думка змінилась кардинально. Перед поїдкою у відрядження замовив картки. Так як відрядження було довгим, а картки виготовлялись за планом швидко — замовив їх у місто, до якого їхав. Через нестачу пластику виготовлення карток затримувалось, хоча це ще можна було пережити. Проблеми почались ближче до мого повернення додому. За тиждень до повернення, в понеділок, написав до банку звернення на зміну адреси доставки. Прийняв його в мене Какаулін Дмитро. Сьогодні в четвер мені зателефонували і повідомили, що картки відправили, а заявка, яку я лишав, не встигли розглянути, через що картки відправились на відділення, в чужому місті. Приїдуть вони, коли мене в місті вже не буде і забрати їх буде нереально. їхати ще один раз з одного кінця країни в інший змоги не буде. Найцікавіше, що картки можу забрати лише я, і переправити їх з відділення на відділення в моєму місті нереально. Про можливість повернення грошей також нічого невідомо. вийшло так, що і гроші, витрачені на виготовлення карток кинув на вітер.
Варіантів вирішення проблеми не було запропоновано взагалі. Окрім хіба що, «треба буде приїхати і забрати самостійно»
7 сентября 2017, 16:21
Шановний Автор!
Приносимо свої вибачення за доставлені незручності.
Направте, будь ласка, в особистому повідомленні деталі ситуації, що склалася і контактні дані, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли надати більш детальну консультацію і вирішити виниклі питання.
З повагою, ПриватБанк.

VladimirGold
VladimirGold
7 сентября 2017, 21:57
Вообще не понятно, зачем было заказывать карточки в чужой город, а теперь обвинять банк? Вернулись бы домой и получили свои карточки.
Я знаю, что раньше Приват пересылал карты по заявлению клиента. А деньги за выполненный заказ они вам возвращать не обязаны.
Oleksandr Kirkov
Oleksandr Kirkov
8 сентября 2017, 10:06
Як було написано вище — довгострокове відрядження