Ретельно перевіряйте всі реквізити під час оплат через «Приват 24»

Sonia111 Sonia111
12 июля 2017, 13:30
без оценки
Проплата за закордонний паспорт. Дівчина в ЦНАП наголосила на перевірці реквізитів, куди потрібно переслати гроші якщо проплата буде здійснюватись через інтернет (раніше родичі подавались, такого не казали, тому певно вже були випадки з неправильними квитанціями під час подачі документів). Під час введення даних в системі «приват 24» вискакує ніби «можливий варіант адреси» але з двома останніми цифрами, поміняними місцями (замість 10 на кінці 01) хоча назва установи та сама. І після вибору тяжко змінити інформацію в відповідному полі. Тому людині часто може здатись що можливо так має бути (бо вся інша інформація пропонується правильно) або й не помічає тої помарочки і переводить гроші невідомо куди. Починаються спроби повернути гроші під час яких банк розводить руками, якщо консультант намагається допомогти його з невідомих причин міняють і ще й сварять що «клієнт має смостійно писати ту заяву, а не ти йому помагати» (звідки питання «то на якого милого там ті консультанти сидять? „). З такої історії висновок: якщо хочете зберегти нерви та гроші або будьте мега уважними або ідіть в інший толковий банк.
Ответ банка
ПриватБанк
12 июля 2017, 16:00
Направте, будь ласка, в особистому повідомленні деталі платежу і Ваші контактні дані, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли перевірити інформацію і надати коментарі по Вашому питанню.

Комментарии (1)

+
0
rusgl
rusgl
12 июля 2017, 13:55
Руслан, Харьков
#
>> людині часто може здатись
Известная поговорка «Когда кажется – креститься надо» возникла на Руси, когда бытовало мнение о том, что нечистая сила неустанно искушает людей, подсовывая им осуждающие мысли о намерениях ближних и их поступках. Кроме того, бесы показывают и визуальные или звуковые образы, но реже.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться