Депозит

olllga 1 марта 2017, 17:48
Закінчився доларовий депозит.Зробила пролонгацію.Не впевнена що поступила правильно.

VGL32
VGL32
1 марта 2017, 18:12
Скоро будет похожая ситуация, пока думаю. Президент Закон по Привату на 100% гарантию не спешит подписывать. Есть о чем задуматься.
manson
manson
1 марта 2017, 23:25
Так и не важно, подпишет или нет. Если приват загнется, то в любом случае:
1. Денег вы не получите, их не закладуют под гарантии в бюджет или куда-либо
2. Ощад не спасет, ибо читай пункт первый + гибель столь системного банка, ну я думаю понятны последствия.
Так что задумываться в этои русле — не о чем.
MykolaA
MykolaA
1 марта 2017, 19:24
Если парень спрашивает жениться ли на девушке, —
ответ однозначный.
А в данном случае уместна поговорка — «поздно пить боржоми ....!
2 марта 2017, 13:27
Якщо Ви будете впевненою, що знаєте, коли трапиться халепа з банками, то Ви або родичка президента, або пацієнт психлікарні, що вважає себе бабою Вангою. Це завжди ризик.
До того ж, на Вас будуть тиснути кликуші: знаєте, такі ворони без фінансово-економічної освіти, але з дипломом диванного експерта, в яких завжди винна держава, чиєсь керівництво, сусід, кум, барабашка… тільки не вони самі. Кликуші з розумним виглядом невігласа та купою орфографічних помилок пояснять Вам, що Ви — дурепа, що станеться найгірше і що вони про це попереджали астрально проміж рядків, коли писали якусь нісенітницю про те, як прибиральниця з банку завагітніла від інопланетянина.
Якщо нічого не трапиться, кликуші нагадувати про свою паніку не будуть, або скажуть, що треба почекати рік-п'ять-чотирнадцять. Якщо щось та буде, кликуші піднімуть лемент, що то вони навангували. Безпрограшна схема. Не треба зрівнювати індекси Доу-Джонсу та Ніккею. Не треба моніторити актуальні ставки іпотечних кредитів, прогнози другого траншу МВФ. Треба відкоркувати пляшку пива та одним пальцем надрукувати «Усьо пропало, шеф!!!» на старенькому комп'ютері.
Депозитні ставки банку прямо пропорційні фінансовим ризикам. Умовно, якщо зрівнювати ставки, у 2016 ризики Приватбанку були близька 9%, сьогодні — 5%
Стисло: Ви отримаєте менше, але й вірогідність того, що Вас кинуть, теж менша.
P.S. Мали голову ті долари заробити, маєте голову ними розпорядитися. А кликушам нагадайте американську приказку: "
2 марта 2017, 13:31
«Якщо Ви такий розумний, де Ваші гроші?»
19ALEX62
19ALEX62
2 марта 2017, 15:57
Последние деньги (здравомыслящие люди) не кладут на депозит. Это чисто моё мнение.