Нав'язливе дороге страхування від привата

jose 21 декабря 2016, 21:58
19 грудня 2016 р. я придбав авіаквиток через систему онлайн-банкінгу Приват24.
Квиток було заброньовано за ціною 13362 грн (і така ціна зазначена у купленому квитку), але Приват24 віртуозно зняв з мене набагато більшу суму – 14030 грн 10 коп.
Оператор телефоном пояснив мені, що я заплатив за квиток більше, оскільки до ціни квитка було додано (без моєї згоди й відома) суму якогось страхування (668 грн). Я абсолютно точно пам’ятаю, що перед купівлею квитка знімав цю відмітку про якесь нав’язливе страхування. У цьому я абсолютно впевнений. Знявши відмітку про страхування, я перейшов на сторінку оплати, де стояв напис: «Оплатити 13362 грн».
Увага! Там НЕ було написано «Оплатити 14030 грн 10 коп».
Після натиснення «Оплатити 13362 грн», підозріло швидко здійснилася оплата: не було традиційного перепитування «Оплатити 14030 грн 10 коп?». Також не надійшов СМС на мій телефон з паролем про підтвердження оплати. Якби СМС надійшов, я помітив би іншу, набагато більшу, суму до сплати. Я завжди перевіряю суму до сплати у СМС-ах від Привату, а цього разу не перевірив, бо не було де перевіряти: СМС не прийшов. Це все дуже дивно, оскільки в Приват24 навіть для зміни мови інтерфейсу приходить СМС із паролем. А тут жодного СМС не приходить, певне, щоб платіж пройшов якнайшвидше і клієнт не помітив завищеної суми?
Що це було?
1. Це можна умовно назвати «хитрощами інтерфейсу», коли клієнт відмовляється від послуги, знімає відмітку, тисне «Оплатити 13362 грн», але з нього все рівно стягують 14030 грн 10 коп.
2. Перед оплатою я не отримав жодного повідомлення про те, що попри мою відмову від страхування його таки було нав’язано мені банком, і платіж зросте до 14030 грн 10 коп.
3. Я не отримав жодного СМС для підтвердження платежу. Може тому, що в СМС я помітив би завищену суму до сплати?
4. Я тиснув саме «Оплатити 13362 грн», і коли прийшов СМС про те, що «сплачено 14030 грн 10 коп.», я був в шоці. Таких хитрощів від шановного банку я не чекав.

Зая Кровожадная
Зая Кровожадная
21 декабря 2016, 22:06
Так это накинули чуток на чай Коломойскому
Makva
Makva
21 декабря 2016, 22:08
Я часто брала билеты, до всей этой национализации, такого ни разу не было.
22 декабря 2016, 8:01
Я тоже брала пару раз, такого не было.
Мутят что-то или сбой, который почему-то всегда случается в пользу банка.
21 декабря 2016, 22:28
«Я тиснув саме «Оплатити 13362 грн», і коли прийшов СМС про те, що «сплачено 14030 грн 10 коп.», я був в шоці. Таких хитрощів від шановного банку я не чекав.»

Вот поэтому я не покупаю ж/д билеты в Приватбанке, а покупаю на сайте Укрзализныци, то есть там где это положено делать.
Покупать билеты в банке-это то же самое что покупать хлеб в аптеке или таблетки — на бензоколонке.
Еще здесь был отзыв, что не пустили в автобус с билетом от Приватбанка, отакэ от.
21 декабря 2016, 22:34

sanch ☺
sanch ☺
22 декабря 2016, 9:26
Согласно ЗУ «про защиту прав потребителей» — это введение в обман. К примеру в магазине ценник с одной ценой, а в чеке уже другая.
Этому банку как было плевать на действующее законодательство и моральные устои — так и продолжает в своем духе.
PrivatBankQM
PrivatBankQM
22 декабря 2016, 11:09
Доброго дня, jose!
Направте, будь ласка, на help@pb.ua деталі ситуації, що склалася і контактні дані, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли надати більш детальну консультацію і вирішити виниклі питання.
З повагою, ПриватБанк.
22 декабря 2016, 15:10
PrivatBankQM, код мого бронювання:VONPHJ
Дякую, обов'язково напишу на help@pb.
А ліпше зразу скасуйте мені це дороге й непотрібне страхування, якого я уникав, але за яке мені, все-таки довелося попри своє бажання заплатити 668 грн.
Чому мені не надійшов СМС про підтвердження оплати авіаквитка?
Якби прийшов СМС, у якому б стояла сума 14030 грн замість очікуваної 13362 грн, то, ясна річ, я б нічого не оплачував.
Все це схоже на 100%-ний розвод на гроші, а не на чесну торгівлю.
До речі, на американських сайтах це самий квиток, на цей самий рейс, коштує на 30 дол. дешевше.
Я давно купую у вас авіаквитки, але якщо ваші квитки дорожчі за американські, плюс ви накидаєте дороге непотрібне страхування, якого неможливо уникнути, то це була моя остання покупка авіаквитків у Приват24.
23 декабря 2016, 14:16
Написав листа help@pb.
Не відповідають.
24 декабря 2016, 15:49
Дякую, вартість страховки повернуто на мій рахунок.
tu911
tu911
22 декабря 2016, 13:11
Сейчас когда захожу в приват 24 у меня тоже не требует пароль.Когда переводила деньги тоже не затребовал, правда там сумма 50 грн была.
Я так понимаю, что государство доверяет своему народу и пароль тут не нужен
22 декабря 2016, 14:50
Только что вошёл в Приват24. Вводится телефон, потом свой пароль, звонок из банка, нажал 1 и вошёл.
22 декабря 2016, 15:14
Вхід — то таке. Раніше при покупці авіаквитків приходив СМС: «Підтвердьте оплату....»
Цього разу жодних СМС-ів не приходило. Воно й зрозуміло: адже в СМС-і я помітив би, що сума до оплати зросла на 668 грн і відмовився б від такого «сервісу».
Тому на програмному рівні розсилання СМС-ів було скасовано, а покупці авіаквитків дізнаватимуться, що їх розвели на 600-700 грн вже після того, як все оплатять.
22 декабря 2016, 19:05
Вот как раз для того, чтобы приходил СМС при покупке и надо покупать там где положено — у АВИАКОМПАНИИ.
При покупке ж/д билетов мною там, где положено, а именно на сайте Укрзализныци, я предварительно ВСЕГДА получаю смс с сумой и кодом.
22 декабря 2016, 23:38
Хто ж знав, шо Приват займатиметься розводами на оплату непотрібної дорогої страховки, відключивши підтвердження по СМС? Раніше я купував квитки — СМС-и приходили для підтвердження суми. Чекав СМС і цього разу, але прийшло тільки «Ви оплатили...»
24 декабря 2016, 15:50
ПриватБанк, підтверджую повернення вартості непотрібного мені страхування на мій рахунок у повному обсязі. Дякую за оперативне вирішення мого питання.
Таки ж трапляються дива під новийгод! :)
24 декабря 2016, 16:25
Вы сами творец своего чуда)
24 декабря 2016, 16:34
Етода. У країні розвинутого рошена залишитися при своєму — вже диво з див.
24 декабря 2016, 16:40
Отлично сказано)
24 декабря 2016, 18:33
Приват взагалі дивні квитки продає: одного разу я прилетів до Відня (мав там пересадку) і мене випустили не в транзитну зону, а на вихід. Офіцер подивився документи, покривився, показує «проходь». Я вийшов з аеропорта, прогулявся околицями (ні візи не мав, нічого). Думаю, може вже не повертатися? Була людина й нема. А коли назад летів, то в штатах не хотіли пускати в літак, мовляв «Ви у Відні дасте драла...» Насилу пустили на борт :)
24 декабря 2016, 21:02
В Штатах точно что-то знали) Из Вены трудно уехать, потрясающий город.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Нав\'язливе дороге страхування від привата