Беззаконні, шахрайські дії Приватбанку!!!!!

serduk0410 29 ноября 2016, 14:03
Попередній відгук писала 22.11.2016р., з тих пір нічого не змінилось, все ті ж відписки: «чекайте з вами зв'яжуться, вашою справою, займаються фахівці...»
19.10.2016 року підписала договір про пайову участь в будівництві в м.Бровари Київської області для придбання квартири. Рахунок забудовника в Приватбанку. Щоб зменшити вартість квартири, вирішила оплатити кошти протягом 2-х днів. Частину коштів сплатила самостійно через термінал Приватбанку. А для оплати решти, відкрила картку в Приватбанку. Позичила в знайомого 300000 грн. за договором позики. 20.10.2016 кошти перерахували на мою картку в Приватбанку. Цього ж дня, зателефонували з Приватбанку, запитали, чи чекаю я кошти та попросили вислати документи, що підтверджують економічну доцільність зарахування коштів на електронну адресу fin.documenti@privatbank.ua. Надала договори про пайову участь та позики. На рахунку гроші так і не з'явились, на 3700 повідомили, що я вчинила шахрайські дії та мою картку заблоковано. Більше місяця кошти не зараховують на мою картку. Кошти позикодавцю не повернули. Постійно являюся до забудовника та прошу не нараховувати мені штрафні санкції. Показую всі листи до Приватбанку. На всі мої дзвінки до банку (3700) відповідь одна: «чекайте вашою справою займаються фахівці». На письмові запити до банку – відповіді відсутні. Написала скаргу до НБУ та до Голови правління банку. Відповіді теж не має. На help@pb.ua листи відправляю майже кожного дня, у відповідь отримую стандартний відпис: «вашою справою займаються фахівці, чекайте». Що мені робити далі, як вирішити мої питання???

PrivatBankQM
PrivatBankQM
29 ноября 2016, 14:15
Serduk0410, доброго дня!
Вирішенням Вашого питання ще займаються наші фахівці. За результатами розгляду Ви будете повідомлені.
Приносимо вибачення за доставлені незручності.
З повагою, ПриватБанк.
LolaFerretess
LolaFerretess
29 ноября 2016, 15:58
Могли бы хотя бы из уважения к клиенту изменить свою стандартную отписку. Позорище.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Беззаконні, шахрайські дії Приватбанку!!!!!