Шахраї в банку, і ніякої допомоги від банку

in158sa in158sa
21 сентября 2016, 14:28
без оценки
Жахливий банк! Таке відчуття що сам банк співпрацює із шахраями! Здіснювали покупку через інтернет тай опеклися! Кошти перерахували на карту Привату «продавець» виявився шахрайом і ні коштів і ні товару! Звернулись на г.л. Привату повідомили дані «продавця» моб. номери, нам консультант сказав що кошти будуть повернені. Консультант також повідомив: що якщо ваші кошти були зняті то Служба безпеки (СБ) будуть зв«язуватися з „продовцем“ і кошти будуть повернені при застосувані до нього якихось санкцій із сторони банку! Цього не сталось! Через 2 доби позвонили з банку і сказали що нічого зробити не можуть так як кошти були виведені! Проте номер моб. „продавця“ увімкнений до цієї пори, як би СБ Привату дійсно піклувались про клієнтів то вчинили певні дії з приводу ситуації. Але ж при оформлені карти вказується адреса проживання і реєстрації користувача карти, просто СБ не хоче заморачуватися! І допускає усе це!!!

Комментарии (7)

+
+23
sergunya73
sergunya73
21 сентября 2016, 15:29
#
«СБ не хоче заморачуватися! „

Офигеть можно… А с какой стати банк должен разгребать ваши косяки при покупке неизвестно чего и непонятно где? Как дети малые, ей богу.
+
0
Evgeniy Motorist
Evgeniy Motorist
21 сентября 2016, 18:15
Украина, Балта
#
Необращайте внимание, зима, холодает, люди… ну вы поняли
+
+12
in158sa
in158sa
21 сентября 2016, 15:46
#
Видно хто працює в банку Комент написаний працівником банку!
І як би таке сталось з вами ви б також були обурені! Но вам би допомигли ви ж співробітник.
Пишіть кращі скрипти для консультантів Гарячої лінії, хай не обіщають того чого ви зробити не можите «дети малые, ей богу.»!!!
+
0
Evgeniy Motorist
Evgeniy Motorist
21 сентября 2016, 18:15
Украина, Балта
#
Как я ранее уже говорил вернее спрашивал А вы случайнов мультфильмах неснимались? Чтоб это было вам неоскорблением а направлением к специалисту( психиатрии) назовите здесь хоть один закон или подзаконный акт где банк должен блокировать или вам возвращать. Повторюсь причину или закон а нехочюшку и тра ляля… нет дакона есть хочюшка вперед к психиатру. Есть закон пойду я
+
+12
in158sa
in158sa
21 сентября 2016, 22:58
#
«Даконо» нема! Дивлячи на ваше фото видно що ви уже є клієнтом психіатра і частенько в нього буваєте! Що ж бажаю вам виздоровлення! Права та обов'язки банку https://conditions-and-rules.privatbank.ua/main/view-content-20/?lang=uk&bank=PB (1.1.3.2.15., 1.1.3.2.24, 1.1.3.2.31., 1.1.3.2.33.) Вдалого походу до психіатра!
+
0
Evgeniy Motorist
Evgeniy Motorist
25 сентября 2016, 16:17
Украина, Балта
#
У меня хоть фото и имя а увас пустота и цифры:-) и то что вы мне сбросили филькина грамота, есть законы, по которым приват неработает, так что то что написано примерно тоже что у соседа на заборе если лно противоречит закону. Я вам если чесно сочювствую так как сам попадал но увы как бы я непрезирал прихват то единсвенное что вам поможет это полиция или челбрэк. А просто заявка уйдет в никуда
+
0
PrivatBankQM
Ответ банка
PrivatBankQM
25 сентября 2016, 11:49
ПриватБанк
#
In158sa, доброго дня!
Шкодуємо, що у Вас склалася ситуація. Якщо кошти виведені, банк не може їх повернути.
Для детального розгляду заявки за випадком шахрайства, просимо Вас надіслати на help@pb.ua Ваші контактні дані і опис ситуації, що склалася.
Зазначимо, що розслідування випадків шахрайства, а так само розшук і затримання злочинців законодавчо знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк, у свою чергу, завжди готовий надати їм будь-яку необхідну допомогу.
Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо Вам звернутися в правоохоронні органи.
З повагою, ПриватБанк.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться