Комісії і час

Ross8039 Ross8039
2 сентября 2016, 21:04
Сьогодні Приват продав вхідний долар по 26.30 а гривню віддати не поспішає. Переказ на карту в нормальні дні займав максимум годину, а сьогодні доведеться чекати мабуть добу, хоча переказ був вранці о 11:00. Не рекомендую цей банк для ведення ЗЕД — як тільки починаються качелі на міжбанку, пробує вижати з клієнта по максимуму. Ще день ваші гроші прокручувати будуть.

Сергей Остапчук
Сергей Остапчук
2 сентября 2016, 21:35
Если я прав — 3 дня максимум по закону… я лично всегда расчитываю на худшее)
2 сентября 2016, 21:51
До чого тут макимальний термін? Ніхто в суд не подає. Приват заробив на продажі, зняв усі комісії, й надалі тормозить платіж, який в «нестресові» дні проходить максимум за півгодини.
Робим висновки.
Qwerty1999
Qwerty1999
3 сентября 2016, 15:42
Qwerty, Ольгино
Срочно переходите в другой банк — там всегда будет трёхдневный срок и вам это даже понравиться…
3 сентября 2016, 19:56
Шановний Автор!
Приносимо свої вибачення, якщо ця ситуація завдала Вам незручностей.
У разі проведення платежу між рахунками ПриватБанку, максимальний регламент проведення операції складає 1 добу. У разі проведення міжбанківського платежу, регламент проведення операції складає 3 банківські дні.
З повагою, ПриватБанк.
19 декабря 2016, 22:23
Дана проблема дійсно була вирішена просто переказом по номеру карти (а не через загальні реквізити) — переказ проходить моментально. Але тепер мабуть вже не актуально в звязку з націоналізацією.