про особистий досвід

mwnext mwnext
30 августа 2016, 10:22
без оценки
час від часу роблю якісь платежі через приватбанк, хоча намагаюся робити це тільки в інших банках.
чому? — кожен раз якісь заморочки, «новшества», черги по дві години, (бо співробітників троє, а клієнтів буває в день по сто п«ятдесят), видумки лінивого персоналу із менеджерів банку, які сидять, нічого не роблять толкового, але інколи лякаються свого неробства і висмоктують аби що та його впроваджують на низи, щоб втілювали.
ось останнє: роблю декілька переказів коштів, і апарат видає: з вас двадцять гривень і копійка. КОПІЙКА!
думав, помилка, роблю далі переказ — сім гривень і копійка! і так ще два рази — зрозумів, що хтось вирішив неодмінно збагатити Коломойського ще на якийсь мільярд і по копійці почав йому на це збирати.
та тільки недолуге і безграмотне створіння могло ввсети в платежі цю копійку, бо чули б ви, що кажуть клієнти і я в тому числі про неї!
от я і ходжу, будучи клієнтом привату, в інші поряд банки, а вони мене, маю на увазі приват, все вмовляють стати їх клієнтом як юридична особа.
боже мене збав!
це ж потрібно було дійти до такої міри жлобства, щоб ввести цю копійку в розрахунок оплати за послугу. мізки сплавились у когось з клєрків привату, якщо делікатно сказати

Комментарии (2)

+
0
PrivatBankQM
Ответ банка
PrivatBankQM
30 августа 2016, 19:58
ПриватБанк
#
Уважаемый Автор!
Направьте, пожалуйста, на help@pb.ua детали сложившейся ситуации и контактные данные, указав ссылку на отзыв, чтобы мы могли предоставить более детальную консультацию и решить возникшие вопросы.
С уважением, ПриватБанк.
+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
30 августа 2016, 20:13
Qwerty, Ольгино
#
Я вам просто поражаюсь — каждый раз по два часа выстаивать в очереди есть и время и силы и здоровье, а вот открыть Приват24 и один раз ознакомившись с функционалом проводить все платежи не выходя из дома — это страх новизны или неприятие передовых технологий.

Приватбанк специально для таких как вы уникумов и ввёл дополнительную копейку в комиссию — пытаются экономическими методами переводить клиентов с наличных на безналичные платежи с меньшей комиссией или вообще без неё.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться