Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Отделение Приватбанка: Ужгород, пл. Корятовича, 27

Адрес:
Ужгород, пл. Корятовича, 27
Телефон:
3700
Время работы:
Пн-Пт: 09:00-18:00, перерыв кассы: 13:00-14:00, Сб-Вс: выходной
Отзывы об отделении:

Поделитесь впечатлениями об этом отделении

Чтобы написать отзыв, нужно зарегистрироваться . Регистрация занимает около 30 секунд.
3
3 мая 2024, 13:27
1 квітня мою карту було заблоковано ніби то через скаргу людини, яка робила переказ в службі підтримки сказали, що це на 30 днів після чого карта буде розблокована автоматично. Ну і звісно ж після 30 днів обмеження не було знято з моєї карти. Дзвонила не одноразово в підтримку сказали очікувати на питання скільки ще очікувати сказали що не відомо. Краще не залишайте гроші на рахунках цього банку бо може бути та сама ситуація і коли отримаєте доступ до свої коштів не відомо
Комментарии (1)
Ответ банка
Приватбанк
3 мая 2024, 14:10
Вітаємо.
Наші спеціалісти вже перевіряють інформацію та розбираються в ситуації, за результатами розгляду якої з вами додатково зв'яжуться. Вибачте за створені незручності!
1
9 июня 2023, 11:33
Мав колись кредит в привату за який невчасно сплатив. Все за схемою, суд, виконавча, закриття впровадження. Я не буду акцентувати на тому, що сумма заборгованості на момент винесення рішення суду була значно зменшена, а на мормент відкриття/закриття впровадження в 2019 році взагалі відсутня і я активно користувався рахунком і взагалі закрив кредит — на що отримав БУМАГУ.
Так ось у 2022 році юридичний відділ приватбанку знову подає у виконавчу на відшкодування коштів!!! при відсутності заборгованості!
Більше того вже у травні 2023 коли я передзвонив юристу приватбанку почув щось на кшалт «о… дійсно заборгованості немає, я просто не перевірив!!!»
Я вирішив не розбиратися, а сплатити виконавчий збір для швидкого разблокування рахунку у приватбанку /взагалі цікаво як можно заблокувати рахунок по якому є уявний борг для погашення боргу/ для чого перевів гроші на рахунок і надав повідомив про це виконавця для списання виконавчого збору.
Тобто я маю скаргу на дії /бездіяльність/ юристів приватбанку і на затримку в сплаті платежа виконавчій службі зі сторони приватбанку. Взагалі якесь дно.
Мені досі не вкладаєтся в голові як можно блокувати рахунок по якому є уявний борг і не звернути уваги на те що боргу дефакто немає/це до юристів приватбанку що не перевірили стан рахунку/
Комментарии (2)
Ответ банка
Приватбанк
9 июня 2023, 13:44
Добрий день!
Шкодуємо, що вам довелось стикнутись з такою ситуацією.
Банк діє виключно в рамках чинного законодавства. На законодавчому рівні було скасовано дозвіл на можливість користування коштами до 100 тис. грн. по арештованим рахункам, який було тимчасово встановлено з березня 2022 року.
В ситуації, коли по клієнту банк має виконавче провадження про накладення арешту ми маємо обмежити рахунки. Якщо арешт було знято, але до банку не надійшов відповідний документ про це — ми не маємо змоги зняти арешт без відповідної постанови, надісланої виконавцем. Після отримання постанови обмеження знімається.

На странице собрана вся информация про отделение Приватбанка по адресу Ужгород, пл. Корятовича, 27.  Если вы собираетесь посетить отделения, для того чтобы открыть депозит в  Приватбанке - сравните предварительно ставки по депозитам в банках вашего города. Если же вы собраетесь совершить обмен валют в отделении Приватбанка  расположенном по адресу Ужгород, пл. Корятовича, 27- конвертер валют поможет вам посчитать на какую сумму вы можете рассчитывать. Нету времени ждать одобрения кредита от банка, а деньги нужны срочно? Оформите кредит онлайн за 5 минут в лучших микрофинансовых организациях Украины.