Касир хотіла вкрасти 100$

KirillZ 15 февраля 2021, 18:36
Отделение по адресу: Киев, ул. Евгения Сверстюка, 17
Привітався з касиром на що на мене подивились і відповіли «шо?».
Далі віддав касирові Дудко.В.О. 200$ щоб поміняти на гривню. Касир взяла гроші, але поміняла лише 100$ і ще 100$ вже іньшою купюрою відала мені. Після цього сказав що я віддав 200$ і хочу поміняти 200$. На що мені сказали: ви дали лише 100$. На що мені тоді віддали ще 100$? В Відповідь мене звинуватили в тому що я їх доклав після.
Я запросив камери відеоспостереження, якісь чоловік почав бігати як скажений. І так я простояв 15 хвилин після чого сказав що викликаю поліцію. Тільки після цього, до мене підійшла співробітниця банку і почала говорити російською, незрозуміло з чого не державною, але в цьому місти закони не працюють. Вона наказала касирові поміняти ще 100$ і віддати мені.
Касир з обуреним обличчям кинула мені гроші і все. Я ще раз запитав співробітницю банку чи це взагалі нормально на що отримав відповідь, знов таки російською: — Молодой человек, если вы тут будете разбираться это никому не поможет.
Запитання до глави правління цього банку, чи це адекватна ситуація і які дії будуть проведені?

25 февраля 2021, 10:26
Хотів написати відгук щодо обслуговування в Полікомбанку, але натрапив на цей, мягко кажучи негативний, в якому хотілось би звернутися і запитати автора для власного розвитку і досвіду декілька запитань, адже ми по одну сторону барикад,є клієнтами:
1.Ви наголошуєте, акцентуєте у відгуку на недотриманні законів, а саме про мову. Читаючи цей відгук, в мене розболілися очі, від кількості помилок, зроблених Вами на державній. Я вирішив передивитись усі Ваші відгуки, чи є прогрес у правописі. Так ось що виявляється: попередній Ваш відгук, залишений в грудні минулого року щодо обслуговування в Райффайзен Банк Аваль на РОСІЙСЬКІЙ МОВІ, при чому помилок допущено в рази менше. Тобто, до 16.01.21р, коли в дію вступили зміни в законодавстві щодо обслуговування державною мовою, Ви у всій красі, на досить не поганому рівні володіючи російською мовою, так вміло виливаєте бруд на працівників. А Ви, як законослухняний громадянин зробили відповідні дії, передбачені законом, щодо порушення?
2.Читаючи Ваші метафори (надіюсь це вони, бо інакше ставить під сумнів Вашу адекватність), мені важко зрозуміти цепочку зі словосполучень: «віддав „поміняти“, „взяла гроші“, „іншою купюрою“,«на що мені дали ще 100$», «я їх доклав після» основну суть Вашого невдоволення. Варіантів безліч з»явитися може, в залежності від меж стереотипності мислення читача відгуку, і не завжди вони є відповідні поставленій оцінці. За тих 100$, що Вам дали ще, я б поставив максимум зірочок і писав би вірші касирам і працівникам
25 февраля 2021, 11:40
А саме головне і цікаве — заголовок: «Касир хотіла вкрасти 100$» …і текст відгуку «ще 100$ вже іньшою купюрою відала мені» кардинально змінює склад сірої речовини в мої голові, а разом з тим мій світогляд як модель реальності. Оскільки повністю проникся цієї історію, дозволю собі в неї втрутитись і висловити свою думку: «Автор відгуку володіє прийомами Нейро-лингвістичного програмування, чим вплинув на працівників банку, що намагалися віддати зайві купюри американської валюти клієнту, за що були звинувачені у намаганні крадіжки». P. S. Доречі, на мене також вплинув, оскільки я повівся і втрутився в історію.

Курс валют в Поликомбанке

Курс валют в Поликомбанке