банк

kowalchuko 17 февраля 2015, 19:00
доброго дня всім на сам перед я вам розкажу вже як мініум роки 3 являюсь клієнтом цього банку вже вспіла взять 4 споживчі і 2 рази закривала досрочно золоту рибку по 9 тис і ще один діючий.Ну таке доход вроді номальний то рішила ще один споживчий взять але оказалось що відмовили скажу одне не ожидала що старому та й ще слухняному клієнту який досрочно погашує відмовлять мій отзив негативний для цього банку була кращої думки більше незбираюсь будь клієнтом
Платинум Банк
19 февраля 2015, 12:24
Доброго дня! Просимо вибачення за доставлені незручності. Це тимчасові заходи, які призначені, насамперед, убезпечити клієнтів і захистити їх грошові кошти. У зв'язку зі складними обставинами в країні немає стійкого приросту депозитів, самі клієнти не мають стовідсоткової впевненості у своїй подальшій платоспроможності. Ринок зупинився, і нам необхідно провести додатковий економічний аналіз, щоб виробити оптимальну схему роботи. Як тільки ситуація проясниться, ми з Вами обов'язково зв'яжемося.

AlejandroV
AlejandroV
17 февраля 2015, 19:26
А чем Вас банк обманул-то? Это я о заголовке. Он разве обещал Вам новый потребительский кредит? Нет? Так в чем тут обман? Видимо свободных средств у банка сейчас нету чтобы Вас кредитовать, потому как депозиты население не просто не несет, а снимает массово. Вот и приходится сворачивать кредитные программы. Ведь если к Вам Ваш сосед зайдет, который до этого 10 раз занимал на бутылку и всегда своевременно отдавал, и попросит у Вас в 11й раз на бутылку, а у Вас в кошельке только 3 гривны осталось на проезд, Вы как поступите — откажете или займете ему нужную сумму? Так неужели за это сосед Вас обманщицей должен называть.
В общем странный какой-то отзыв — это ж надо специально зарегистрироваться на МинФине, чтобы через несколько минут поведать об разочаровании всей жизни — отказе в выдаче потреб.кредита. :)
17 февраля 2015, 20:14
Так і есть я звернулась раз перш до оператора вона відповіла що ви надійний клієнт продивились історію з цим банком і одобривши відповіла до 50000 тис можете сміло ну а як дура з необмеженою радістю вот думаю дослужилась до привілегіі
але не так все було хотіла дитині подарувать телік в якого на жаль вмісто 9800 стало 15тис але все во так так що я непросила гроші а на товар але бачу одне ЗОЛОТІ УНІТАЗИ ВАМ ДОРОЩІ КЛІЄНТІВ отака задрочена крїна і одне на послідок до ЄРОПИ ВАМ АЖ ДУЖЕ ДАЛЕКО і чи гордився би вашими витворами такий же самий банк в польші чехіі та іших країнах європа и я побувла і відчула вільність душі ставлення до народу не так як хочете у клієнта вкрасти все по завишиним процентам і ще до того не цінуєте старих клієнтів а це можна сказать одне -ви ода така група яких образливо неназиваю -нехай вам в разів 100000000 не буде добра за чужі страждання може ви побачите тільки на своїх дітках о чого вам бааю від душі ЗАЖЕРИ
18 февраля 2015, 17:08
У вас такая «каша в голове», разбертесь сначала в себе!
18 февраля 2015, 17:51
Порада вам така спочатку в себе колоду знайділь а потім настановлюйте інших
18 февраля 2015, 21:30
Вы пишите на русском или не пишите вообще, а то какой то «албанский» получается! И ещё здесь финфорум, а вы про «унитазы», «европу» и т.д., какое это отношение вообще имеет к тому что вам недали кредит!
19 февраля 2015, 9:36
І де ви там побачили написання на албанскій мові то якщо пишете на кацапській то пишіть а я там де живу так і пишу і нефіг мені ваші дурні пояснення
17 февраля 2015, 22:32
Зарегистрирован пользователь сегодня. Отзыв какой-то стремный, ИМХО.
Да и украинский какой-то стремный у человека — ошибок очень уж много.
18 февраля 2015, 6:15
Шановний Majestry немає різниці з помилками написано чи ні а суть зрозуміли думаю всі і до речі весь набір тексту писалось з екранноїї клави а на рахунок отзива це по заслугам банку а з рєестрацією то даа новичок думаю що немає значення і не будьте за себе великоїї думки
18 февраля 2015, 10:35
Я про себя небольшого мнения.
По поводу кредитов. Если бы вы читали друге отзывы, то заметили бы что банк приостановил выдачу кредитов. Как по картам, так и на потребительские цели.
18 февраля 2015, 14:09
Та невже коли ти звониш до представника банку то він толочить мол вам по нашим даним які ми провірили що у вас там добре і можете получить товар я за гроші мову і невела і неведу приїджаеш до них аби оформить а тобі дають не товар а красную птицу обломинго о тоді що б ви сказали захищаєте те чого не бачите може й ви там в них третесь то вам добрі а ліпше масово почитайте відгуків отоді можна й прощось поговорить
18 февраля 2015, 17:03
Очередной какойто мутный отзыв! Явно заказной, челу не дали кредит и он обиделся, бред!!!
18 февраля 2015, 18:04
Мені чесно вам сказать всерівно дали не дали кредит і нейдеться про якусь обіду до банка а про халатне ставлення до клієнтів і виходить одне що єсть класифікація мол один добрий а другий поганий а ви вельми шановний 19ALEX62 може і ви на заказ тільки про це не говорите а відгук ложу по справедливості нехай Українці вміють розпізнати що добре і де зле
midnightman4400
midnightman4400
18 февраля 2015, 18:25
А отзывы здесь позитивные реально клепают сотрудники банка!
18 февраля 2015, 18:29
А хто ще може як не банковські ім підпорядковані та куплені сраколизи
18 февраля 2015, 21:36
Вообще где вы видели что я защищаю банк или написал положительный отзыв?! А вот такие отзывы явно заказные! Если человек пишет что у него проблемы с выплатой кредита или не возвратом депозита, это понятно, а вот хаять банк за то что он вам отказал в выдаче кредита полный бред!
18 февраля 2015, 23:11
Може це і справді нісєнітниці по моій історії з кредитом але на рахунок депозитів це ви не праві як банк людям винен так пофіг перебються а як людина банку то проценти штрафи щей в придачу погрози д… х колекторів які тільки знають унижать людську гіднісь отака то справа жаль що цю проблему ніхто небачить оце ви називаєте згідно з ваших А вот такие отзывы явно заказные! опис реальної проблеми мені то начхать не тільки один єсть платінум з моєю історією кредитів в любому банку привітно приймуть просто в мене натура одна не люблю бігать по різним вже призвичаілась до цього банку але нажаль прийдеться рішать.

А нарахунок всім вкладникам ніколи Нерекомендую ложить на депозит бо потім вот таке і вихоить коли говариш про наглу проблему то тобі закидуют А вот такие отзывы явно заказные! це все
18 февраля 2015, 23:19
Ще таке доповнення для шановних тримачів грошових знаків
це гривня долар євро немає значення вложуйте в товар який
буде можна продать або використать або в банку 3-йох літровую і на гектар землі хотя там і псевдо процент не наростає зато в любий час ви точно повернете без нервов та потрату дорогоцінного часу всі удачі може це колись скінчиться дай Бог

СЛАВА УКРАЇНІ
ГЕРОЯМ СЛАВА
19 февраля 2015, 9:57
І одне бачу зголовок умоєї статті частично удалили а якому праві написано ж було БАНК ОБМАНЩИК
antuan
antuan
19 февраля 2015, 10:36
Правда вне закона.Ненавидят, убирают, а кликуши отвлекают.
19 февраля 2015, 17:04
Коментар банка

цікаво одне одні банки дають і небояться а тут отакої
ну добренько як есть так і нехай