Проблеми з поверненям валюти.

igorbc 6 февраля 2015, 19:26
Банк гарно приймає валюту, а по закінчені терміну депозиту неохотно повертає. 26.01.закінчився валютний депозит. банк повертає в середньому по 600 дол.на тиждень. на цьому тижні дали 800. Правда, телефонують і попереджають коли можна прийти і отримати валюту. До самих працівників банку притензій немає, але чи буду знову віддавати гроші в цей банк....???????? м.Біла Церква.
Платинум Банк
11 февраля 2015, 14:53
Доброго дня. Дякуємо Вам за зворотній зв'язок. Ми розуміємо Ваше обурення, але проблеми з наявністю долара є на рівні всієї країни та її банківської системи. Тому в нашому банку було прийняти альтернативне рішення допомогти нашим клієнтам шляхом видачі депозитних коштів гривнею, але за ринковим курсом. Ринковий курс розповсюджується ну суму операції зняття коштів з поточного рахунку в іноземній валюті в розмірі 15 000грн. в день на одного клієнта. За бідьш детальною інформацією рекомендуємо Вам звертатися до менеджерів відділень. Дєкуємо.

igor36
igor36
6 февраля 2015, 21:01
Банки обязали платить по депозитам не только проценты, но и штраф minfin.com.ua/2015/02/06/6067375/
6 февраля 2015, 22:05
Банк никакого отношения не имеет к данной проблеме. Национальная валюта стремительно обесценивается. Такое положение можно приравнивать к форсмажору. В любом случае вкладчик на своем вкладе в долларе зарабатываете 150-200% годовых, если рассматривать конвертацию в гривну. Для сравнения, вкладчики в UAH зарабатывают на депозите на порядок меньше (почти в 10 раз). Так что не нужно здесь ныть и стонать.
Vanoo
Vanoo
7 февраля 2015, 0:44
Я верно понимаю Вашу логику, если положить в банк $10000, а через год забрать в гривне еквивалент $8500, то вкладчик должен быть еще и счастлив, так как в гривне у него 150%?
9 февраля 2015, 1:35
О каких $8500 вы говорите? о чем речь?
1klientbankov
1klientbankov
7 февраля 2015, 13:28
В отличии от этого банка, во многих других, валюту вообще не выдают, только в гривнами.
А в Дельте и гривны не выдают.