Для керуючих!!!

ruyn1985 8 июня 2012, 11:43
Доброго дня шановні читачі а також керуючі. Хочу розказати про безпрідел інакше це не можна назвати який твориться в Івано-Франківській області. Зокрема про Дирів Наталку так званого навоспечиного менеджира. Який скоріше працював старшим експертом і на попередній посаді нічого не робила тільки зубки скалила. А тепер на новій посаді уявляє себе царицею. До підлеглих ставиться гірше як до пса продячого. кричить обзиває різними не цензурними словами. Таким людям потрібно лікування а не працювати в банку.
І ше один цікава точка Солотвино де приходять клієнти зокрема моя родичка. вона прийшла до тих кіз вибачте за слова бо інакше назвати не можу їх вони сказали шо може вона отримати гроші 4000 тис грн на руки але вона в документах напишуть шо ніби вона холодильник оформляє і 450 грн ше треба буде кузишину заблатити шоб дали ці гроші на руки. Кредит вони її оформили по словах на 6 місяців. і переплати становить всього 500 грн. А коли я взяв документи в руки чесно впрів 4000 тис оформлено на 24 місяці і переплата не 500 грн а 4 тис
З цього робим висновок це просто жах а не банк моїй родичці оні слова правди не сказали вона заплатила підприємцю 450грн шоб отримати 4000ти на руки ??? ЗА ШО ???

Mitis11
Mitis11
26 июня 2012, 10:19
Вы сталкнулись с мошинечеством со стороны старшего кредитного эксперта. Данная протседура называется -«обналичка» то есть кредитные средства поступают в виде оплаты за несуществующий товар предпринимателю а он в свою очередь передает данные деньги клиенту за определеный процент. Данные действия противоречет Платиновым стандартам (стандартам обслуживания клиентов) и действующему УК Украины (ст.222, ст.190, ст. 222). По данному факту вы можете обратисся на гарячую линию: 0 — 800 -308 — 308 либо к регионаональному директору службы безопасности (его телефон вы можете узнать по тел. горячей линии).