Виплати

usmishka usmishka
6 февраля 2017, 12:37
без оценки
Фонд гарантування звертає увагу вкладників ПАТ «ПтБ», що виплата коштів розпочнеться не пізніше 21 лютого 2017 року (не пізніше 30 робочих днів з дня початку процедури виведення Фондом гарантування банку з ринку відповідно до частини 1 статті 28 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»).

Інформацію про час та порядок виплат вкладникам ПАТ «ПтБ» буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду — www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ «ПтБ» — platinumbank.com.ua та відділеннях даного банку.

Комментарии (7)

+
+28
pport22
pport22
6 февраля 2017, 13:24
#
Вообще то первые выплаты должны начинаться не позднее 20 рабочего дня с момента ввода ВА! Но кто сейчас соблюдает ЗАКОН!??
+
0
Мистер Уксус
Мистер Уксус
6 февраля 2017, 13:26
Живу в аду
#
Вот именно что 20.
+
+22
usmishka
usmishka
6 февраля 2017, 13:39
#
Стаття 28. Розрахунки з вкладниками ЗУ «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»

1. Фонд розпочинає виплату відшкодування коштів у національній валюті України в порядку та у черговості, встановлених Фондом, не пізніше 20 робочих днів (для банків, база даних про вкладників яких містить інформацію про більше ніж 500000 рахунків, — не пізніше 30 робочих днів) з дня початку процедури виведення Фондом банку з ринку.
+
0
Regressor
Regressor
6 февраля 2017, 17:23
Одесса
#
В ПЛАТИНЕ 203292 вкладчика.
Значит, через 20 дней.
+
+22
DCLXVI
DCLXVI
6 февраля 2017, 22:36
#
Значит сначала научитесь отделять мух от котлет. Счета и в кладчики это разные понятия, кроме того вкладчики бывают физические лица и юридические лица и выплаты не через 20 (30) дней а не позже чем через 20 (30) дней, что значит раньше можно, позже нет.
+
+25
hlupachenko
hlupachenko
7 февраля 2017, 1:48
#
Верно.
Но все же, расслабтесь, господа инвесторы: полные выплаты будут только после ЛИКВИДАЦИИ, в марте. А чичас токмо мелочь кинут (текущие, карточные счета и, закончившиеся на день ВА, депо), чтобы формально соблюсти букву закона.
+
0
ANGELA65
ANGELA65
7 февраля 2017, 17:32
#
Кто знает---- может это уже обсуждалось----- ФОПы получат в какую очередь??

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться