заемщики ПтБ

vpblaw vpblaw
12 января 2017, 15:45
есть, кто, господа, из группы заемщиков сего учреждения?

Виктор Ракушинець
Виктор Ракушинець
13 января 2017, 13:06
Є а шо зараз робити незнаю. Я переоформив з михайлівського в платинум і цей загнувся кому платити як це все вирішиться
14 января 2017, 5:01
Дмитро, Киев
Сумніваюся, що ви переоформили з Михайлівського. Скоріш за все з Фагору. Але не факт, що конкретно ваш кредит було продано Фагору. Так що цілком можливіф варіанти коли ви
1) винні Платинуму+ Михайлівському (можливо ваш кредит не було продано Плеяді. Я бачив реєстр. Там далеко не всі кредити)
2) винні Платинуму+ Плеяді (Михайлівський саме Плеяді продав портфель, а та вже, нібито, Фагору. Але не факт, що ваш кредит не залишився в Плеяді)
3) винні Платинуму+ тому, кому продала Плеяда але не Фагору (Михайлівський саме Плеяді продав портфель, а та вже, нібито, Фагору. Але не факт, що ваш кредит не було перепродано Плеядою комусь іншому)
4) винні тому, кому продав Платинум (якщо продав)+ Михайлівському (можливо ваш кредит не було продано Плеяді. Я бачив реєстр. Там далеко не всі кредити)
5) винні тому, кому продав Платинум (якщо продав)+ Плеяді (Михайлівський саме Плеяді продав портфель, а та вже, нібито, Фагору. Але не факт, що ваш кредит не залишився в Плеяді)
6) винні тому, кому продав Платинум (якщо продав)+ тому, кому продала Плеяда але не Фагору (Михайлівський саме Плеяді продав портфель, а та вже, нібито, Фагору. Але не факт, що ваш кредит не було перепродано Плеядою комусь іншому)

Взагалі про таку ситуацію я попереджав тут http://minfin.com.ua/blogs/dmitro84/98498/ ще 16.06… Тільки хто ж мене тоді читав…
vpb
vpb
14 января 2017, 5:15
Вопрос был -собрать одну группу заемщиков ПтБ, а не заспамлять тему. Просьба откликнуться реальных клиентов! Спасибо
14 января 2017, 5:23
Дмитро, Киев
Уважаемый человек с 2-мя никами. А зачем вам собиравть группу заемщиков Платинума? Если для тиого, чтобы разобраться в ситуации,- то, думаю, опыт Михайловского, которым я владею как никто другой явно сложно переоценить. И которым я готов делиться. При этом я не собираюсь брать заемщиков Платинума под свое крыло,- мне и Михайловский уже поднадоел. Если же вы собираете людей для того, чтобы организовать заемщиков в правильное, выгодное кому-то русло,- то тогда вопросов нет.
vpblaw
vpblaw
15 января 2017, 9:12
Заемщик, Киев
Спасибо, что хоть «человеком» назвали, а не там, к примеру, «рукой кРемля»… еще бы ник пришлось менять!:)