Пивденный банк мошенник!

Натали Рудая 18 марта 2022, 12:06
Пришла забирать свой копеечный депозит который открыла в декабре, так как из-за войны потеряла работу, но мне сказали нет, только в декабре следующего года. Хорошо, я спросила где мне получить гуманитарную помощь от банка Пивденный что бы не просить милостыню для моей семьи, но нет такого в этом банке не предусмотрено!
Пивденный
28 марта 2022, 14:46
Ми розуміємо і розділяємо Вашу складну ситуацію. Банк зі свого боку робить усе можливе для виконня своїх обов’язків перед клієнтами.

Щодо дострокового розірвання депозитного договору повідомляємо, що:«Відповідно до п.3 ст. 1060 Цивільного кодексу України, за договором банківського строкового вкладу банк зобов'язаний видати вклад та нараховані проценти за цим вкладом із спливом строку, визначеного у договорі банківського вкладу.Повернення вкладникові банківського строкового вкладу та нарахованих процентів за цим вкладом на його вимогу до спливу строку або до настання інших обставин, визначених договором, можливе виключно у випадках, якщо це передбачено умовами договору банківського строкового вкладу.

Курс валют в Банке Пивденный

Курс валют в Банке Пивденный