Найжахливіших банк

Віталій Засаднюк 30 июня 2018, 13:07
Такого жаху я ще не бачив. Отримую за на картку банку «Південний» і також маю кредиту. Проблема в тому що банк заблокував без відома кредитку і тепер на неї не можна перерахувати гроші. Тобто скористався грошима а поповнити карту не можна тому що банк заблокував її. Та проблема не в тому: 27.06 у мене була зп. Поїхав знімати а банкомат вибиває помилку звоню на гарячу лінію і мені кажуть що так моя карта заблокована співробітниками банку! Якого біса банк блокує картку без відома. А в тому місяці так як на кредитну карту не можна закинути гроші бо вона заблокована то банк без відома забрав повністю всю зарплатню.
Пивденный
3 июля 2018, 10:03
Доброго дня, прикро, що з Вами сталася така ситуація. Для того, щоб розібратися в ній та допомогти нам потрібно більше інформації, просимо Вас надіслати нам в особистих повідомленнях Ваш контактний номер телефону. Можливо, ситуація трапилася внаслідок несанкціонованої перевитрати. Згідно Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб банк має право заблокувати картку у разі виникнення несанкціонованої перевитрати, а також здійснювати примусове списання/стягнення коштів із рахунків клієнтів. Тому, картки можуть бути заблокованими, та гроші стягуютися с зарплатної картки, щоб погасити борг. В цьому випадку для поповнення заблокованої картки та погашення боргу, радимо звернувшись до відділення нашого банку з документами (паспорт та ІПН) внести кошти на рахунок. Але, щоб точно перевірити Вашу ситуацію рекомендуємо повідомити контакт.

Курс валют в Банке Пивденный

EUR 42 42.9