Vlad Koval 1 ноября 2022, 22:13
У банка постійно все не працює. Оплатити карткою не вдається, зняти кошти не вдається. Виявляється банк поміняв правила, і визначив основну картку для розрахунків за кордоном не ту, з якої я постійно платив, а віртуальну. Дзвонив ввечері — кажуть — поміняють вам в 9 ранку, чекайте. В 11.30 ранку — картка не працює. Дзвоню — почекайте до обіду, ще не зробили. Тобто я повинен сидіти добу і чекати, щоб скористатися моїми грошима?

У зв’язку з тим, що мені не вдавалося зняти кошти з карти, про що звертався необноразово на гарячу лінію, мною було здійснено переказ за допомогою номера карти, сроку дії та свв коду через сервіс моно банку в розмірі 13500 грн, що становило на 60 грн менше залишку по карті. Оскільки, якщо б була комісія по цій операції, в операції була б відмова, то так як операція пройшла невважаю правильнимм списанням з мене комісії через декілька днів. В момент запиту ви розпізнаєте МСС код і можете робити відмову по недостачі коштів на рахунку клієнта — як це роблять кієнтоорієнтовані банки Моно, приват, а не списувати в борг комісію через декілька днів.
Тому прошу повернути списану 4 жовтня 2022 року комісію у розмірі 135 грн, оскільки якщо б комісія повинна була бути списана — я мав отримати відмову — не переказати 13500 грн та не втратив б мої 135 грн на небажані витрати. Є лояльним клієнтом, постійно користуюся карткою. У випадку відмови у компенсації буду змушений залишити вас банк та поширити цю ситуацію.

Главная / Банки Украины 🏦 / Пиреус Банк 💰 / Отзывы о Пиреус Банке 📝 / Списує комісії заднім числом в борг, пропускаючи будь-які операції, навіть якщо недостатньо грошей