Цікава пропозиція від менеджера банку м.Львів

klien klien
24 января 2015, 16:23
Займаюсь підприємництвом, знадобились кошти для купівлі товару, оскільки необхідної суми не було вирішив взяти готівковий кредит, по відгукам сподобався ОТП банк, тому і став першим куди я вирішив звернутись, підійшовши на відділення для подання заявки, менеджер банку розповіла мені, що банк підприємців не кредитує і запропонувала мені наступну схему, що ніби то вона мене направить в інший банк і якщо буде погодження то я повинен буду їй сплатити 10% від суми погодження, на питання за що??? я отримав відповідь, за те, що вона посприяє швидкому отриманню коштів, я відмовився оскільки я і сам в стані походити по іншим банкам для подання заявок.
Цікаво банк взагалі слідкує за своїми працівниками, що вони собі таке дозволяють прямо на відділенні???
Не радив би цей банк.
OTP Bank
26 января 2015, 10:32
Доброго дня! Для внутрішнього розслідування описаного інциденту нам необхідно більше даних. Будемо дуже вдячні, якщо Ви напишете на адресу pr@otpbank.com.ua більш детальну інформацію щодо описаного випадку: коли і у якому саме відділенні Львова (за якою адресою) стався випадок, прізвище менеджера або, принаймні, опис зовнішності.
Дякуємо!