Шахраї, таких треба викорінювати!!!

monarhiya666 monarhiya666
23 декабря 2014, 22:24
1
У 2011 році, в грудні місяці я замовила собі вхідні двері, але оскільки маю проблеми опорно-рухового апарату на оформлення дверей у даній фірмі з магазину були надіслані співробітники, та мобільний банк для оформлення кредиту на дому. Працівники магазину та мобільного банку приїхали до мене додому та почали оформляти кредит на двері, але оскільки в 45 років у мене ще не було вклеєне фото – договір не міг набути чинності згідно із законодавством. Через деякий час працівники банку мені почали телефонувати і говорити що треба негайно вклеїти фото у паспорт. Надалі, я вирішила не оформлювати кредит та відмовилася від послуг ОТП банку. Після моєї відмови приїхали представники банку ОТП знову до мене додому для розірвання договору. Приблизно у травні мені прийшов лист від «ОТП банк» з кредитною карткою на суму 3000 грн. я її активувала у липні.

Виплати по кредиту проводила своєчасно кожного місяця (навіть по можливості більше, щоб швидше погасити). Всього виплачена мною ОТП банку сума становить: 4,725 грн. Потім почалось найцікавіше: після проведення останнього платежу та знищення картки працівником банку через 2 тижні почались дзвінки з погрозами!!! При чому телефонували не мені, а моїм рідним! Казали що є заборгованість 3200 грн (виходить що я платила відсотки). На слова, що картка була знищена їх працівником і що я все виплатила говорили що їх це не стосується і такого не могло бути. Пішла у відділення, там сказали що борг дійсно є і картка не закрита!!! Але у них є вигідна пропозиція, якщо я сьгодні проведу проплату — то борг буде не 3200, а лише 3100!!! Мало того, оскільки договору по кредиту я не отримала разом із карткою, то на гарячій лінії сказали що мені нададуть його копію по вартості 200 грн. без ПДВ!!! І хто вони після цього! Розумію що не одна така, тож давайте робити щось разом! У кого подібні ситуації давайте писати колективну скаргу до НБУ може хоч так зможемо добитися справедливості!!!
Ответ банка
OTP Bank
24 декабря 2014, 11:28
Доброго дня. Для детального вивчення ситуаціїї та пошуку шляху її розвязання просимо Вас надати усі деталі та Ваші ідентифікаційні дані на адресу pr@otpbank.com.uaю Дякуємо.

Комментарии (3)

+
0
Dinosaur
Dinosaur
24 декабря 2014, 17:23
Равшан, Киев
#
Саме звернення до банку з недійсним паспортом — то вже можна вважати за шахрайство (доведіть, що ви хотіли оформити кредит без злого умислу в подальшому визнати кредитний договір недійсним?)
+
0
monarhiya666
monarhiya666
24 декабря 2014, 17:41
#
Справа в тому, що я у банк не могла йти, фізично!!! Представники банку прийшли до мене разом із майстром що мав заміряти розміри для встановлення дверей та сказати ціну!
+
0
monarhiya666
monarhiya666
24 декабря 2014, 17:43
#
Окрім того, я представників ОТП банку не завпрошувала до себе, вони прийшли вже з майстром, як то кажуть за компанію!

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться