Заява в прокуратуру)))

prokyror28 prokyror28
6 марта 2014, 12:00
без оценки
Через ситуацію яка склалась в Україні нажаль напевне як і вбільшості людей фінансова ситуація погіршилась до такого стану що грошей немає взагалі. Ну от і вчора подзвонив якийсь ваш Залєпок і вирішив мене понапрягати, бо поіншому ту розмову назвати неможу. Поперше не представився ні хто він ні звідки він, я з ним говорив чемно) в кінці він сказав що до тебе в кінці дня сьогодні приїдуть і дасиш їм квитанцію що оплатив всю суму тобто 6000 грн.
От ви тепер шановний ОТП Банк послухайте мене якщо вони приїдуть то дивіться щоб вони потім виїхали) подруге всю розмову я записав і завтра я її несу в прокуратуру порушуєм кримінальну справу і напевне неодну). Потретє все що зараз відбувається в Україні підпадає під статтю форс- мажорні обставини.
Ответ банка
OTP Bank
6 марта 2014, 12:10
Добрый день! Нам очень жаль, что у Вас сложились неприятные обстоятельства. К сожалению, у нас нет доступа к клиентским системам по соображениям безопасности, поэтому мы не можем проверить указанные Вами данные. Для соответствующего выяснения ситуации просим Вас написать обращение на адрес quality@otpbank.com.ua, изложив все детали ситуации, или подойти непосредственно в отделение Банка. Желаем всего наилучшего! Спасибо!

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться