Банк в котором точно не нужно брать кредит

ivanKh 25 мая 2021, 12:46
Хотел взять кредит наличными в банке.
Подал заявку онлайн.
Подошёл в отделение — оформили документы.
Предоставил все телефоны и информацию.
По заявке не пришло ни ответа, ни привета и на следующий день банк от моего имени подал МОИ документы в какие-то левые, непонятные МФО, которые начали звонить с предложением взять у них кредит.
Ни по телефону, ни в отделении банка я на это согласия не давал.
Это вообще как понимать?
Следующий шаг сотрудников банка какой? Взять кредит на моё имя в данных МФО?

3 июня 2021, 13:45
Розповім як це працює в реалії.
Без різниці банк вам відмовив чи погодив. Ваш контакт потрапив стороннім МФО не тому що банк передав інформацію, а тому що це зробив мобільний оператор. Зазвичай МФО платять мобільним операторам по клієнтам, по яким в найближчі дні були СМС інформування з банківських або інших МФО номерів і спамлять їх сврїми пропозиціями.
Банк не те що на це ніяк не може вплинути, а й взагалі не знає.

Є ще інша методика, називається парсинг, Наприклад ви розмістили інфо на ОЛХ що продаєте мобільний телефон і вказали свій номер — МФО компанія витягує всі контакти по якимось міткам (місто, вид товару чи щось інше) і направляє їм свої пропозиції.

Є й інші методики в маркетингових активностях, але про це можна цілий великий допис писати в блозі.:)
3 июня 2021, 16:55
Не несите бред.
Все 3 МФО начинали диалог с фразы.
«Добрый день.
Вы подавали заявку на кредит в ОТП банке»

И на мой ответ, что я подавал заявку в ОТП, а не им все 3 ответили, что им заявку передал ОТП банк.
4 июня 2021, 8:38
Тоді це інше питання, потрібно відразу в дописі уточнювати що інфоромували про те, що телефонують на основі поданої заявки в ОТР. ОТР банк по відмовним заявка пропонує отримати кредит у партнерів. Серед тих хто точно є такими партнерами можу назвати Ідея Банк, АльфаБанк, Слон кредит. Ці були в минулому році точно. Нині можливо зявилися інші партнери.

Я не несу «бред», а розповідаю як воно фактично відбувається. І мої знання базуються на власному досвіді, так як ще в минулому році я працював в ОТР на посаді керівника даного напрямку кредитування в Головному офісі.
4 июня 2021, 9:09
Ещё раз. Меня Н Е уведомляли, что куда-то будут передавать мои данные. Я НЕ давал на это согласия.
3 июня 2021, 16:57
Также подавал заявку в ощад и альфу по этому же вопросу.
И почему-то ни разу не перезвонили с МФО с фразой, что я подавал заявку им.

Курс валют в ОТП Банке

Курс валют в ОТП Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / OTP Bank 💰 / Отзывы о ОТП Банке 📝 / Банк в котором точно не нужно брать кредит