В Україні вже де-факто відємні ставки по посивам в валюті.

Andrey M 19 апреля 2021, 10:52
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 29
Є клієнтом ОТР вже не один рік.
Систематично там накопичую кошти в валюті.
На минулому тижні в черговий раз приїхав поповнити свій дохідний рахунок в валюті (ставка аж 0.01% в евро та доларах).
Був шокований що нині вже при поповненні власними коштами рахунку 2620 чи дохідний, чи до запитання — комісія 1%.
Навіть при тому що я преміальний клієнт і маю на рахунках суму що значно перевищує 1 млн, ніяких індивідуальних підходів, тощо.
Отже, вже і в Україні маємо практику відємних ставок по пасивам.
Поки що тримаю там кошти бо довіряю лише західним комерційним банкам і ліміт до 200 тис грн мені не цікавий (нема часу бігати по банкам).
Проте восени у мене планується витрата на придбання чергової нерухомості, і тоді моя співпраця в цьому напрямку (накопичення в валюті) з ОТР закінчиться.
Хоча дебетними преміальними картами користуватися продовжу, бо подобається якість обслуговування і персональний підхід (на жаль це не розповсюджується щодо погодження індивідуальних тарифів).

24 апреля 2021, 21:17
То, о чем вам давно писала.
И, даже через тарифный комитет «ОТП» не стал лишать себя комиссии с клиентских валюных счетов?

А конвертировать и гривнами забрать — тоже 1% комиссия?
26 апреля 2021, 11:06
Если конвертить по безналу — то да, комиссия 1% будет если назад в валюте захотите забрать.
26 апреля 2021, 16:59
Так заберите гривнами без комиссии?
28 апреля 2021, 12:50
Якби я вносив в грн, конертував по безналу в валюту і при знятті конвертував назад в грн — то було б без комісій (але втрати при подвійній конвертації не факт що були б менші).
Але я вносячи на рахунок в валюті вже сплатив комісію, і навіть конвертувавши в грн я її вже не поверну.

Тому я забронював (з травня буду її орендувати) собі ячейку в депозитарії при ГО і буду її використовувати тепер.
28 апреля 2021, 21:32
Хм, там при покупке валюты берут 0,1% от суммы кажется.
Вы про эту комиссию?
​​​​​
29 апреля 2021, 11:41
Да, только я не помню размер комиссии — давно он-лайн не покупал.

Курс валют в ОТП Банке

Курс валют в ОТП Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / OTP Bank 💰 / Отзывы о ОТП Банке 📝 / В Україні вже де-факто відємні ставки по посивам в валюті.