Втратив 1000+ грн на рівному місці

Yura Heto 19 марта 2021, 14:43
Я давно працюю з отп як фоп більше 5 років, відділення у них не погані, але аплікація зовсім стара та незручна, також комісії у них є на будь яку оперецію, що викликає не бажання користування ними.

Часто поповняв карту іншого банку с карточки отп, через аплікацію іншого банку.
5 березня зробив 2 перекази по 60к грн, але при переказу грошей не було жодного попередження про комісію не приходило, також після проведення усі переказів прийшла смс про стан рахунку в якому не було вказано жодних комісій (сама на рахунку — 2 перекази).
19 березня прийшло що в мене овердрафт мінус 1000+ та на мене будуть накладені санкції. (виходить змінилися тарифи + 1%)
Після спілкування з підтримкую мені повідомили наступне:
— при виконнані операції з коштами, вони не вказують в смс чи в додатку будь які комісії(потрібно шукати на сайті тарифікацію)
— комісії накладаються постфактом (через 3−4 дні), тобто у вас на рахунку є певна сума, але вам потрібно вести додатковий блокнот де рахувати РЕАЛЬНУ суму. Тобто вам потрібно постійно шукати на їхньому сайті усі тарифи, та в день здійснення операції рахувати та записувати комісію, щоб знати поточний рахунок.(якщо робите багато операцій, то потрібно досить багато витрачати свого часу, щоб знати реальний рахунок)
— про зміну комісій ніяк не повідомляють (цікаво що в день переказу грошей, я говорив з оператором, і ніхто не повідомив про це), без смс, чи якогось каналу де приходять важливі новини немає (єдиний варіант це потрібно кожного дня, перед виконанням операції потрібно заходити на їхні сайти шукати тарифікацію)
— смс нотифікація працює не коректно (тобто комісія знімається через 3−4 дні, але смс не приходить що стан мого рахунку змінився), тобто потрібно кожного дня заходити в додаток щоб зрозуміти чи щось змінилося (якщо у мене багато операцій — єдиний варіант це блокнот)

Мій висновок:
— зміна тарифів без попередження
— аплікація не юзабельна

Буду міняти банк.

19 марта 2021, 15:42
Ще маленький коментар: за кожен день мені знімало комісії через овердрафт :)
BlackDog36
BlackDog36
19 марта 2021, 16:35
Все так. Комісії otp списує, але в СМС-інформування вони не потрапляють. Це дуже незручно. Ти бачиш свій залишок по рахунку — а насправді там вже менше коштів.
Чи не щомісяця запроваджують нові тарифи і обмеження (на можливість вам розпоряджатися вашими ж грошима). Банк постійних сюрпризів.
19 марта 2021, 17:59
Ще маленький апдейт. Коли покрив усю суму овердрафту, через деякий час банк зняв ще -10 гривень (за те що овердрафт був покритий) .(Тобто якщо покрити усе під 0, банк знімає додаткову комісію, і заганяє в новий овердрафт, чим породжує нову комісію за овердрафт таким чином, якщо роботи все що каже банк з порочного кола овердрафту вийти не можливо).
Варіант поповнити рахунок на велику суму та надіятися що комісії не зжеруть усі гроші.

До речі, якщо Вас цікавить виписка — то в додатку вона не доступна, потрібно генерувати pdf та надсилати. Як ви зрозуміли ця виписка дуже бідна та зовсім не збігається з реальними цифрами.
19 марта 2021, 18:03
І звичайно куди без погрозливих дзвінків від роботів про те що потрібно погасити борг. Ранком тільки дізнався про «приємний мінус», в обід погасив усе, а в вечері уже роботи дзвонять по декілька раз та «просять» погасити борг, щоб не потрапити під санкції (хоча усе уже погашене).
19 марта 2021, 18:34
Після дзвінка в банк, щоб зупинити дзінки (усе погашено як мінімум по додатку, мені сказали — «дзвінки не припиняться поки в їхній системі вони цього не побачать».

Курс валют в ОТП Банке

Курс валют в ОТП Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / OTP Bank 💰 / Отзывы о ОТП Банке 📝 / Втратив 1000+ грн на рівному місці