Телефонний тероризм віб ОТП-банка

kepko 6 сентября 2013, 20:49
На протязі 2-х тижнів мене тероризують працівники ОТР-банку, задаючи безглузді запитання про те чи є я тою чи іншою особою, а також чи знаю я якихось невідомих мені осіб. На мої негативні відповіді терор не припиняється. Причому імена людей кожен раз називають інші, начебто десятки людей помилково надали мій номер. В той час як звати мене вони не знають. Це схоже на тероризм або рекет.
Такими діями банк псуєте свою репутацію. В нашому невеликому райцентрі лише кілька установ користуються послугами цього банку, причому не мене одного банк тероризує. Я думаю, що зможу поставити питання в своїй установі про відмову від послуг банку в питанні отримання зарплати.
Телефонний терор здійснюється з номера 044 490 05 23, інколи з 0332746500
Хотів це запитання задати банку через сайт, але для цього необхідно у обов’язковому порядку дати згоду на використання моїх персональних даних, з метою пропонування та/або надання мені (або клієнту Банку, від імені якого я дію) послуг Банком, у т.ч. шляхом здійснення прямих контактів зі мною за допомогою засобів зв’язку.
Це шахрайство чи бандитизм?

Курс валют в ОТП Банке

Курс валют в ОТП Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / OTP Bank 💰 / Отзывы о ОТП Банке 📝 / Телефонний тероризм віб ОТП-банка