Проблема із заміною карти

Natalia5 14 декабря 2019, 11:19
Отделение по адресу: Запорожье, пр-т Соборный, 66
Три роки тому наше підприємство було переведене по обслуговуванню зарплатних карт до otp банку. Карти видали централізовано, співробітники банку приїхали до нас. На даний момент термін дії карт закінчився. Співробітники банку вибірково склали списки для заміни карт та приїхали знов до нас на виробництво. Я до того списку не потрапила і була змушена їхати до відділення банку, яке знаходиться в іншому районі, далеко і від роботи, і від дому. Простоявши 45 хв у черзі з таких самих співробітників мого підприємства, яким також не пощастило бути у списку, я нарешті потрапила до працівника банку. Просидівши ще десять хвилин у нього за столом, я почула, що мою карту не можуть знайти і мені зателефонують, коли вона буде готова. Я витратила більше години часу, і мені доведеться витратити ще, тому що некомпетентні співробітники банку, по-перше, не здатні правильно скласти списки, щоб видати карти централізовано, по-друге, гублять карти, договори з клієнтом та інші необхідні документи, по-моєму третє, не цінують час своїх клієнтів. До того ж мені доведеться зняти всі гроші з карти, щоб мені могли створити нову. Мабуть зручніше було б отримувати зарплатню у касі, тому що otp банк не здатний слідкувати за картами своїх клієнтів. Я би з радістю відмовилась від послуг otp банку, та на жаль керівництво мого підприємства проти.

Курс валют в ОТП Банке

EUR 42 42.75