Так потрібно працювати

medved74 24 октября 2019, 14:51
Добрий день, я хочу написати позитивний відгук не на весь банк а на конкретну людину а саме на працівницю Луцького відділення пані Наталію Король.При проплаті чергового платежу по кредитній картці оператор каси Привата відправила мій платіж не мені на рахунок а на транзитний рахунок банку ОТП, про о я і не знав би але подзвонили і кажуть що в мене просрочка тоді я квитанцію про проплату в сканованому вигляді відправив на гарячу лінію і тут почалось не те, щоб допомогти клієнту а навпаки поставити перед ним нереальні задачі,і я не знаю чим би це закінчилось, якби не пані Наталія яка спокійно врівноваженно мене вислухала відправила скан.копію квитанції куди потрібно взяла мій номер телефону і сказала що все зробить сама, на що й дійсно було за 3 години зроблено а гаряча лінія 9 днів не могла розібратися.Так що пан керуючий банком ОТП, я хочу сказати слідуюче коли у Вашому банку будуть всі такі професіонали як пані Наталія тоді і клієнтів буде у Вас більше, вона дійсно професіонал своєї справи побільше б таких, щиро Вам дякую за допомогу пані Наталія.С повагою клієнт банку.

Курс валют в ОТП Банке

USD 39.6 40