Погано

Перший в моєму житті кредит був в цьому банку (не рахуючи оплату частинами у приваті). Все було нормально.
Потім знову взяв в Алло в кредит телефон в цьому банку. І хоча при оформленні купа платежів і комісій, вирішив знову взяти тут, бо все було добре.
Оформили розстрочку на 5 місяців на суму 6070 (не рахуючи першого внеску). По факту кредит був на 24 місяці, просто перші 5 без відсотків. Тому платив скільки мені було зручно. Перший місяць заплатив 2000. Тоді 1214, 500, 1000. І ось останній платіж, зайшов на сайт подивитись скільки залишилось, повинно було бути 1330 грн, було 1353.95. Але увагу на це не звернув. І там же, на сайті в полі оплати я переписав вказану суму, мені до неї додало комісію 2%, я все оплатив, наступного дня мені прийшло смс про зарахування 1353,97 (навіть зайві 2 копійки десь взялись
Ну думаю чудово. Я їм нічого не винен…
А тоді вирішив подивитись чи точно все виплатив. А там ще 6.50 грн… Звідки? Я заплатив точно вказану суму, в смс сказано що та сума зарахована. Звідки ці гроші?
Я так розумію розраховувалось це на те, що я не перевірю чи все і виплатив. І з часом з цих 6 грн накапала б сума побільше.
Вислав їм 7 грн. Мені не шкода. Але з цим банком більше не зв'язуватимусь, і нікому не радитиму.

Курс валют в ОТП Банке

USD 39.6 40