Банк ОТП ненадійний

Віталій Зінькевич 30 января 2019, 21:51
Доброго вечора! хочу поділитися гірким досвідом з ОТП банком.Я користуюсь активно карткою банку, але сталась проблема…
24.01.2019 о 02:37 з моєї карти було знято 16605.75 Rub і о 02:40 4205 Rub на сайт аліекспрес (на якому я навіть не зареєстрований і покупки не робив).Кошти зняло без підтвердження коду.Банк відповів, що є сайти які не запрашують код підтвердження.НО!!! Прошу відмітити, що згідно законодавства по цивільному кодексу згідно частини першої статті 1071 Цивільний кодекс визначає, що банк може списати кошти за розпорядженням клієнта!!! тобто банк повинен підтвердити, що власник карти і ініціатор транзакціії є одна особа!!!І це є запорукою добросовісного виконання умов договору банком!
Шановний банк чому ви цього не зробили??!?? ви не захищаєте дані своїх клієнтів?!!?? чи може ви самі знімаєте кошти?!!? Я можу сказати що ви самий позорний мелочний банк! це ж ваш імідж
Підтвердження даного факту можу пред’явити!!! ви нічтожний банк
Мої дані зв’язку -bezsmertniy1996@ukr.net
Люди не користуйтеся цим банком!!!

Alexandra1
Alexandra1
15 февраля 2019, 12:25
Добрый день. Полностью поддерживаю.
У меня с карты 21.10.2018 без моего ведома были сняты деньги. В банк сообщила об этом сразу же, на следующий день написала заявление и в банк, и в полицию. Копию заявления в полицию отдала в банк по первому требованию. Сотрудники банка сказали — служба безопасности проведет расследование и примет решение.
На сегодняшний день никакого ответа от банка добиться не возможно — в отделении банка отправляют на горячую линию, а на горячей линии посылают в отделение банка. Выяснить непосредственно у сотрудников службы безопасности ничего не возможно, так как с ними нет никаких контактов.
А сегодня меня вообще сильно удивили — отправили меня в полицию, что бы я добивалась от них ответа в банк о результатах расследования моего дела.
Ни в коем случае не связывайтесь с данным банком!!!!

Курс валют в ОТП Банке

USD 39.6 40