некомпететність співробітників при відкритті картки по id-паспорту

Volodymyr Dozirtsiv 17 января 2019, 22:36
Вирішив відкрити преміум пакет в банку при існуючому фоп рахунку та закритих старих картках (були відкриті вони в іншому відділенні). Співробітниця зразу почала вимагати довідку про податковий номер та приписку, але прийняла податковий номер з id-паспорта, а щодо приписки її дуже не сподобалась відповідь що я принципово її не буду надавати (див пункт 2 тут https://bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=46956376). Зрештою вона подзвонила до колег з інших відділень і пішла шукати зчитувач айді-картки. В цілому потрачені зайві півгодини так як співробітники вимагають зайві документи.
Подібне було і в інших банках але рішалось дуже просто

rusgl
rusgl
18 января 2019, 10:10
Та то Вам еще повезло. Могли бы запросто послать, так как даже по Вашей ссылке написано:
«У певних випадках, банк може попросити громадянина надати ідентифікаційний код та довідку про реєстрацію місця проживання у паперовому вигляді.»
Хотя, судя из отзыва, поезд таки двинулся с места, если даже в ОТП удалось обойтись без простыни с пропиской.
Volodymyr Dozirtsiv
Volodymyr Dozirtsiv
20 января 2019, 20:46
Якби Банк послався на «певний випадок» то я б зразу закрив фоп рахунок там. В грудні 2018 проходилась ідентифікація для фоп і надавались оригінали довідки про іпн та прописку.
Зараз представники Банку запевняють що відмови у відкритті не було, а було «Вам запропонували найшвидший варіант відкриття рахунку».
На записі розмови зі співробітником є її фраза «ми без довідки про приписку рахунки не відкриваємо»

Курс валют в ОТП Банке

Курс валют в ОТП Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / OTP Bank 💰 / Отзывы о ОТП Банке 📝 / некомпететність співробітників при відкритті картки по id-паспорту