Споживчій кредит (скриті комісії)

Vitaly Zoroff 6 декабря 2018, 22:29
Оформив споживчій кредит в одному з супермаркетів електроніки через кредитного експерта ОТР банка, з'ясував, що ніяких скритих комісій не буде. Але коли прийшов до ОТП банку, щоб сплатити через їх термінал місячний платіж, виявилось, що за кожен такий платіж треба платити ще по 10 грн. Якщо б я знав про це, то оформив би в Приват банку або Моно банку «платіж рівними частинами» на 10 місяців без будь-яких додаткових комісій. Мені порадили не платити в терміналі ОТР банку, а поповнити Універсальну карту Привата і через «Приват24» погашати. Я так і зробив, заплатив всього 1 грн, замість 10.
Минфин
Ответ администратора
10 декабря 2018, 13:00
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 10.12.2018).

Genadiyskm
Genadiyskm
9 декабря 2018, 18:15
В памятке клиента есть эта информация, возможно вы не внимательно читали договор который подписывали??
Vitaly Zoroff
Vitaly Zoroff
26 декабря 2018, 17:51
Все я внимательно читал.… Работа у меня такая: ВНИМАТЕЛЬНО читать договора.… Просто не с тем банком «связался»… К тому же у ОТР банка даже нет нормальной «Горячей линии». Дозвониться невозможно, т.к. номер телефона городской киевский и пенсионер, который вынужден экономить на каждой копейке. еще и должен платить за ожидание и общение с клерком ОТР банка на горячей линии. Такого нет ни в одном банке Украины!!!

Курс валют в ОТП Банке

Курс валют в ОТП Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / OTP Bank 💰 / Отзывы о ОТП Банке 📝 / Споживчій кредит (скриті комісії)