Не Банк, а Сплашні вимагателі

BB4KA 16 сентября 2017, 0:57
Отделение по адресу: Львов, пр-т В. Черновола, 59
Одна із дальних родичів взяла кредит на телефон. З якоїсь причини не оплачує. Вказала мене як контактне лице. Саме цікаво що банк не робить перевірку контактних лиць. Тепер співробітники банку ( а саме жіночка, яку я попросив представитись, а вона відмовилась) позвонила та почала вимагати гроші, кажучи мені «Ви найшли деньги??? У вас били целиє вихадниє дні!!!» Коли я почав казати що я не є клієнтом банку і нічого виплачувати не буду данна жіночка почала мені погрожувати СБУ та поліцією. Вона мабудь не очікувала що нашу розмову я записував. І так декілька раз телефонувала. Дальше найцікавіше. Працівник банку Юрий Филатов ( його персону підтвердив Начальник Виїздної Групи) в фейсбуці почав погрожувати мені що моя фотографія буде розклеєна по всьому Львову з різними цікавими написами. Після чого цей Юра зацепив мою маму, яка взагалі не являється не клієнтом банку не контактним лицем, вимагаючи 21000 грн, хоча начальник виїздної групи назвав суму 2000 грн. Сьогодні зателефонував начальник виїздної групи та коли я йому сказав що данні дії банку передбачають статтю 189 Кримінального кодексу України він почав мене залякувати що мої дії також передбачаються статтею 190 Кримінального кодексу України, а саме шахрайство. Яке шахрайство, якщо я не є клієнтом банку і ніколи не був ним. Данна розмова також була записана. Всі записи в фейсбуці заскріншотили. Деякі розмови чули свідки, не родичі. Данний банк найгірший банк з найгіршими працівниками. Завтра буде складенна заява на данний банк, так як назбиралось немало доказів та свідків. Так само це повідомлення буде розміщенно на всіх інформаційних сайтах України та у соцмережах. Також буде подано на телебачення на одну дуже цікаву програму, де вже зацікавились. Нехай люди знають шахраїв.
OTP Bank
otpbank 18 сентября 2017, 11:02
Добрый день.
Для предоставления ответа и проведения анализа сложившейся ситуации, могу ли я Вас попросить направить Ваш запрос на электронный адрес банка (просто скопируйте) Call.Operator@otpbank.com.ua указав номер телефона на который поступают звонки.
Заранее спасибо.
Хорошего Вам дня.

VladimirGold
VladimirGold
16 сентября 2017, 1:42
Не обращайте внимания. По закону они вам предъявить ничего не могут. Да и вы им пока что — тоже.
BB4KA
BB4KA
16 сентября 2017, 6:42
Чому не можемо якщо вже є відкриті погрози?
16 сентября 2017, 11:45
Нет проблем — попробуйте, затем поделитесь впечатлениями.
16 сентября 2017, 11:50
Можете озвучить ФИО Филатова полностью.

Очень рекомендую не вступать с ними в перепалки — они за это получают зарплату,
а вы и ваши родственники — только нерпотрёпку.

Если Филатов и банк такие крутые — пусть подают в суд.
Но у них не хватает смелости даже на реальных должников подавать исковые заявления.
Vasily Pupkindt
Vasily Pupkindt
18 сентября 2017, 16:56
Йура Филатов очень смелый и не боится случайных хулиганов. К тому же, у него много денег и он с радостью вкрутит себе новые зубы.
18 сентября 2017, 20:55
Он застраховал свою жизнь по месту работы…
StarFighter27
StarFighter27
23 сентября 2017, 19:01
Юрий Филатов — это то же кредитный специалист, тот же начальник выездной группы и тот же звонила. Егозадача — трясти из Вас деньги, а принять меры к настоящему должнику — руки не доходят. Вот так развивается ОТП банк

Курс валют в ОТП Банке

Курс валют в ОТП Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / OTP Bank 💰 / Отзывы о ОТП Банке 📝 / Не Банк, а Сплашні вимагателі