Приховані камені

Lisalove 29 августа 2017, 0:46
У магазині «Ельдорадо» купували товар через банк OTP. Тобто оформляли кредит. Наразі кредит ми ще сплачуємо. Дівчина що оформляла кредит вручила нам кредитну картку і сказала щоб ми активували її та принесли їй чек, щоб підклеїти до кредитної історії. Ми запитали чи можемо ми оплатити ці кошти, переказавши кошти з картки Приват, через Приват 24. Так звісно, І ми так і зробили. Картку перевірили там ще кілька копійок +. А на днях нам прийшла СМС про те що там борг. Коли ми прийшли в банк нам ніхто нічого не міг толком пояснити, а інформація про баланс не збігалася у працівників банку та на гарягій лінії. Згодом нас ПОСЛАЛИ до касира і він нам пояснив що ніякого платежу не було а заборгованість складається з:
Знятої суми+сума за користування карткою(Користувалися1годину) і +сума за смс інформування.
Короче нас не досі що заставили відкрити цю картку то щоб її закрити ми стояли в чергах і заплатили зайві кошти щоб закрити цю… картку. Хоча коли нам цю картку вручали нічого про інші платежі та умови не говорили. Хоча ми кілька разів перепитували. Незнаю які сюрпризи нас ще чекають з кредитом, але я нерекомендую цей банк навіть ворогам. Працівники банку або дуже некомпетентні або брехуни.
OTP Bank
otpbank 30 августа 2017, 12:23
Доброго дня.
Дякуємо, що Ви знайшли час написати нам.
Дійсно, при користуванні картою нараховується комісія за обслуговування картою, відсоток на суму заборгованості та комісія за смс-інформаування.
Для більш детальної перевірки інформації, будь ласка направте Ваш запит (просто скопіюйте) на адресу Call.Operator вказавши Ваші данні для ідентифікації, та уточнення інформації де саме Ви оформлювали кредит та, по можливості, ПІБ працівника.
Завчасно дякуємо за інформацію.
Гарного дня.

Vasily Pupkindt
Vasily Pupkindt
30 августа 2017, 17:28
Поздравляю! Цепочка неверных решений товар — кредит — отп банк — кредитная карта — долги — тупость персонала просто не могла не дать сбой!
Не имейте дел с банками.

Курс валют в ОТП Банке

USD 39.6 40